زمان کنونی: ۲۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2
۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #24
RE: من که ترجمه جدیدی ندیدم
(۴-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح)mercol30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من قبل از آنکه این ترجمه ای که شما گفتید این دوستان زحمت ترجمه اش را کشیده اند را دانلود کنم خوشحال شدم که دوستان جاهایی که بنده ترجمه نکرده بودم را ترجمه کرده اند ولی متاسفانه وقتی فایلی که شما گفتید را دانلود کردم این همان فایل هایی که از قبل بنده ترجمه کرده بودم ، بودند ... و خوب خیلی از ماژول ها و پلاگین هایی که گذاشته بودید اصلا فارسی نشده بودند .... حالا کچا را این دوستان ترجمه کرده اند من که ندیدم ( حتما شما اشتباه کرده اید و این دوستان ترجمه کرده اند ولی شما یک چیز دیگر را برای دانلود گذاشته اید
من خیلی خوشحال می شدم که دوستان ترجمه این کامپوننت را 100 درصد ترجمه می کردند و آنجایی که بنده ترجمه نکرده ام را کامل می کردند ....
ببیند یا اینکه این دوستان ترجمه کرده اند و شما یک فایل دیگه را اشتباهی اینجا منتشر کرده اید یا اینکه اصلا ترجمه نکرده اند و فقط همان ترجمه های قبلی را گذاشته اند ....

به هر حال شما تو این گروه ترجمه هستید و با این حرف ها زحماتی که کشیدید رو خراب نکنید.
البته ممکنه این آخرین فایل ترجمه نباشه...
بازم ممنون Drink
اون قسمت بالا رو هم شوخی کردم ببخشید Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
بله دوست عزیز باید بشه - mercol30 - ۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ عصر
فارسی کردن VirtueMart 2 - muhammad - ۳-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ عصر
من که ترجمه جدیدی ندیدم - mercol30 - ۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح
RE: من که ترجمه جدیدی ندیدم - muhammad - ۴-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ صبح
حتما خوشحال می شوم که شما - mercol30 - ۸-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ عصر
مشکل شما باید - mercol30 - ۲۶-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ صبح