زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت لینکر جوملا 1.5 - نسخه پارسی - Linkr
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ صبح
ارسال: #1
کامپوننت لینکر جوملا 1.5 - نسخه پارسی - Linkr
با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان ،

امروز یکی از دوستان در فروم درخواست افزونه ای رو برای :j17: داشتند که بشه باهاش یک لینک داخلی سایت رو از طریق دکمه به ادیتور اضافه کرد . من هم شروع به جست و جو کردم و رسیدم به این افزونه ی بی نظیر ، منتها برای Joomla 1.5 !!!

وقتی رو افزونه حساس شدم و دموی اونو دیدم مشتاق شدم پارسی سازی بکنمش تا دوستان هم استفاده کنند .

نام : Linkr - لینکر
نوع : PluginComponent
Joomla 1.5
[تصویر:  5412.png]

کاربرد :این کامپوننت به شما این امکان را می دهد تا لینک های مختلف سایت را به راحتی در ادیتور وارد کنید. پس از نصب کامل کامپوننت و پلاگین و فعالسازی آنها ، یک دکمه با عنوان linker به زیر ادیتور اضافه میشود . با کلیک بر روی آن یک پنجره ی پاپ آپ باز می شود و شما می توانید توسط آن پنجره یک لینک از : یک مطلب ، یک گزینه ی منو ، یک فایل و... را به صورت مستقیم و راحت به مطالب اضافه کنید.

البته این افزونه بسیار وسیع و گسترده تر است و قابلیت های زیادی برای سفارشی سازی دارد . من جمله وارد کردن فایل هایی با فرمت csv برای اضافه کردن نشانه ها و یا سفارشی سازی استایل متن ها و یا اضافه کردن یک آیکن و یا لینک به بالای تمامی مطالب ، محروم کردن بخش ها و کاربرد های بسیار زیاد دیگر که رمز گشاییش با خودتون !

راهنمای نصب :
ابتدا کامپوننت را نصب کنید و سپس پلاگین ، در آخر هم فایل فارسی ساز fa-IR.com_linkr.zip

پعد از نصب پلاگین ها حتما آن ها را فعال کنید تا دکمه ی اضافه کردن لینک نمایش داده بشود !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[url=]
دمو : (به نظر من ببینید ) [/url]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم خوشتون بیاد ، موفق و پیروز باشید

فایل‌(های) پیوست شده
com.linkr.upgrade-2.x-to-2.3.9.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 114
اندازه 270.79 کیلوبایت

plg.linkr_button.upgrade-any-to-2.3.9.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 50
اندازه 1.99 کیلوبایت

plg.linkr_content.upgrade-any-to-2.3.9.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 52
اندازه 10.06 کیلوبایت

fa-IR.com_linkr.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 52
اندازه 6.07 کیلوبایت

امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، وحید سیدی ، ابوالفضل حیدری ، btheme ، Mojtaba Pordel ، rezaetemadi ، mal2moh ، شاهین سمیع عادل ، صدرا حسابی ، محمدرضا بهارلو ، amirv60 ، bushehr
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
کامپوننت لینکر جوملا 1.5 - نسخه پارسی - Linkr - احسان افشاری - ۳۰-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان