زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل پلاگین 2checkout به پلاگین پرداخت بانک های داخلی (ملت،پاسارگاد و...)
۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #1
تبدیل پلاگین 2checkout به پلاگین پرداخت بانک های داخلی (ملت،پاسارگاد و...)
درود

درخواست این هست که به کمک دوستان مرحله به مرحله راه های تبدیل پلاگین 2checkout از پلاگین های پرداخت کامپوننت dj classified را پیش ببریم.
من خیلی جستجو کردم؛ عملا هیچ یک از دوستان راهی را به صورت رسمی برای تغییر و بومی سازی کانکشن استرینگ ها به صورت عملی برای اتصال به درگاه های ایرانی معرفی و راهنمایی دقیق نکرده اند.
البته طبیعی است بسیاری از دوستان ممکن است تمایلی به طرح این راهنمایی نداشته باشند؛ به هر صورت این پلاگین ها در حال حاضر به فروش می رسند و با قیمت هایی از 50 هزار تومان تا 120 هزار تومان در حال معامله هستند.

بنده با جستجو به یک آموزش در سال 2011 از آقای صفاجوی رسیدم که توضیح دادن چطور 2checkout رو میشه تبدیل کرد به پلاگین مثلا بانک پاسارگاد.
ولی بنده وقتی با مستندات ارسالی درگاه از بانک پاسارگاد ؛ فایل 2checkout رو مقایسه کردم؛ کلید های شناسایی متفاوتند...!
همچنین قبل از این فروم به نشانی :

http://joomlaforum.ir/archive/index.php/t-19296.html?s=ce98ecab65992c97f48f53370c595e20

اقدام به پرسش و طرح این سوال نمودم که خب؛ پاسخ های جاری و سمت و سو کاملا مشخص است.امیدوارم حداقل در اینجا تاپیک قفل نشود و دوستان علاقمند پاسخگو باشد.

مستدعیست دوستان آشنا به این موضوع جهت تسهیل در بومی سازی درگاه ها راهنمایی های لازم را ایفاد فرمایند.

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
djcf2co.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 33
اندازه 20.38 کیلوبایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط milad0098 ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
تبدیل پلاگین 2checkout به پلاگین پرداخت بانک های داخلی (ملت،پاسارگاد و...) - NorTh HaCkeR - ۲۸-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان