زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 60 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۱-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ صبح
ارسال: #591
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
مشکل را حل کردم

اگر کسی از دوستان مشکل بنده را داشت بهم پ خ بده و در پ خ مشخصات هاست + آدرس url یکی از فرم ها را بده تا براش درست کنم

البته این کار را برای کسانی که آر اس فرم از سایت پارس جوم خریداری کردند فقط انجام میدم
چون آقای گنجی زحمت کشیدن و وقت گذاشتن برای ترجمه ی این افزونه
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
۱۹-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #592
سلام
من یه فرم ساختم که در اون نوع - تعداد - نوع واحد - مبلغ هر واحد و جمع مبلغ کل اون خدمات دریافتی مشتری درش مشخص می شه. و اگه چند تا خدمات گرفته باشه چند تا فیلد بصورت اتوماتیک ظاهر می شه. تا زمانی که تعداد واحد هر خدماتی بصورت عدد رند باشه محاسبه ی قیمت مشکلی نداره. ولی اگه از اعداد اعشاری در تعداد واحد استفاده بشه یک صفر از جمع مبلغ کم می شه. توی تصویر ضمیمه کاملا مشخصه.
لینک تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در تصویر مشاهده می کنید که در ردیف اول، تعداد واحد 2.5 لیتر وقیمت هر واحد 160000 ریال است که قیمت کل آن 400000 ریال می شود. ولی در فرم عدد 40000 ریال نمایش داده می شود و یک صفر آن کم است.
در ردیف دوم که عدد تعداد واحد، صحیح است نتیجه محاسبه درست است.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #593
درست شد. متوجه شدم دلیلش چیه.
عدد اعشاری باید به این صورت وارد بشه 2.50 تا عمل کنه. اگه عدد اعشاری به صورت 2.5 وارد بشه یه صفر از مجموع حاصل ضرب کم میشه.
InloveSmile
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۰-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ صبح
ارسال: #594
با سلام خدمت دوستان عزیز؛

من نیاز به یه فرمی شبیه به خبرنامه دارم که البته به خاطر یکسری تفاوتها که داره از خود افزونه خبرنامه نمیخوام استفاده کنم، برای همین تصمیم گرفتم که اون رو با RSform بسازم، فقط یه سوال دارم، اونم اینکه چطور میتونم دکه ارسال و بلوک مربوط به وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن رو به صورت افقی و روبروی هم قرار بدم؟؟
۲۰-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #595
سلام
اینجا جواب اینو دادم
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، مهرران
۲۰-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #596
ابتدا فرمتون رو بصورت کامل و با تمام فیلدها و امکاناتی که لازم دارید ایجاد کنید. بعد در قسمت properties فرم در بخش layout سی اس اس رو از حالت Auto generate خارج کنید و در انتها کدهای بین دو بلوک به ترتیب بلوک اول و
<tr class=".....">
بلوک دومی می خواین در یک ردیف باشن رو حذف کرده و ذخیره کنید.
 سپاس شده توسط مهرران
۲۱-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #597
با سلام
دوستان از راهنمایی که کردید، خیلی ممنونم. اینکار رو طرح بندیهای کلاسیک و XHTML تقریباً جواب کار رو گرفتم، اما برای طرح بندی ریسپانسیو با وجود اینکه دستورالعمل گفته شده رو برای تگهای /div و div class انجام دادم، نتونستم نتیجه مورد نظرم رو بگیرم، اگر امکان داره راهنمایی کنید که برای این حالت چه کاری باید انجام بدم؟
۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #598
فیلد اجباری
سلام وقت بخیر
سؤال من در مورد دو فیلده یکی چک باکس و دیگری فیلد متنی، که اگه کاربر چک باکس رو تیک زد پر کردن فیلد متنی الزامی باشه
یعنی اگه وبلاگ نویسی رو تیک زد فیلد بعدی که آدرس وبلاگ هست پر کردنش الزامی باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید.
۲۲-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #599
از قابلیت فیلد شرطی میتونید استفاده کنید یعنی اگر تیک وبلاگ نویسی رو زد فیلد آدرس وبلاگ که اجباری هم هست براش نمایش داده بشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۲-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #600
سلام
ببخشید چو تاپیک قبلیم کامل و واضح نبود حذف و دوباره ارسالش کردم و نمونه ی بک آپ فرم رو هم ضمیمه کردم.
من دو تا فیلد متنی دارم که یکیش کیلومتر ماشین درش نوشته می شه. دیگریش باید از توی دیتابیس عدد قبلی کیلومتر ماشین رو بخونه و بیاره نمایش بده. بدین صورت:
کیلومتر فعلی: که در هنگام تکمیل فرم ثبت می شه
کیلومتر قبلی: که مقدار وارد شده در فیلد بالایی در مراجعه ی قبلی رو نمایش می ده. تصویر هم پیوست شده
چطور میتونم این فیلد رو سفارشی کنم که این اطلاعات رو از دیتابیس بخونه و نمایش بده؟
توی سایت اصلی تاپیک زدم این جوابو دادن ولی وقتی کد رو می گذارم بخش مدیریتم دیگه اجازه ی باز کردن فرم رو نمی ده و باید دوباره بکاپ فرم رو برگردونم.

نمونه ی کد اول:
//<code>
$db = JFactory::getDbo();
$db->setQuery("SELECT `column_name` FROM `#__table_name` WHERE `column_name`='value' LIMIT 1");
return $db->loadResult();
//</code>

نمونه ی کد دوم:
//<code>
$user = JFactory::getUser();
$fId = JRequest::getInt('formId');
$db = JFactory::getDBO();
$db->setQuery("SELECT `FieldValue` FROM #__rsform_submission_values AS rsv LEFT JOIN #__rsform_submissions AS rs ON rsv.SubmissionId=rs.SubmissionId WHERE rs.`Username`='".$user->get('username')."' AND rsv.`FieldName`='new_km' AND rsv.`FormId`='".$fId."' ORDER BY rsv.`SubmissionId` DESC LIMIT 1");
return $db->loadResult();
//</code>

ممنون

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

rsform_Service.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4
اندازه 2.87 کیلوبایت

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: