زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 38 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #371
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام
خواهش میکنم انتشار دانسته هام وظیفه است هم شرعی هم ملی خود من هم چیزهای خیلی زیادی از دوستان همین انجمن یادگرفتم بخصوص آقای گنجی.
قبل از پاسخ لازمه معذرت خواهی کنم از دوستانم بابد کمرنگ شدنم کمی مشکلات شخصی داشتم که شکر خدا کمتر شده و سعی میکنم بیشتر به انجمن سر بزنم.

برای مشکل شما...
چیزی که شما میخوای بهترین راه استفاده از کلید رادیویی هست چون ماهیت کلیدهای رادیویی انتخاب فقط یک گزینه است

و اگر به استفاده از چک باکس اصرار دارید باید با تیک خوردن هر گزینه بقیه رو غیرفعال کنید

مثلا وقتی بله تیک خورد خیر غیرفعال بشه و بلعکس
کافیه این کد رو در خواص فیلد کپی کنید

جای yes و no را با نامهای یکتای فیلد جایگزین کنید.
و همچنین جلوی enable بدون هیچ فاصله ای نام یکتای فیلدی که قراره غیرفعال بشه.
onclick="enableno('no','yes');"
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط farid65
۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ صبح
ارسال: #372
اقاي سليماني ممنون از راهنماييتون من هر كاري كردم نتونستم طبق راهنمايي شما
منحصر به فرد كنم تيك چك باكس....(راستي اين مورد رو توي چك باكس به اين دليل مي خوام چون از پلاگيم پرداخت ار اس فرم استفاده مي كنم و توي آن محصولات يا موارد به شكل چك باكس هستند نه دكمه راديويي)

اگر مقدور است يك فرم ساده به اين شكل (با چك باكس منحصر به فرد اگر يكي انتخاب شد ديگه هيچكدوم انتخاب نشن)

مثال :قيمت كتاب
1000 تومان 2000 تومان 3000تومان

درست كنيد و اپلود كنيد خيلي ممنون مي شم مي تونم از روي فرم متوجه شم...بازم از توجه شما ممنونمBlush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #373
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من 2 تا سوال مهم دارم

1- من فیلد آپلود در فرمم قرار دادم و میخواهم اتفاقی بیفته که وقتی کاربر داره فایل آپلود میکنه یه عکس یا یه متن نمایش بده که مثلاً درحال آپلود میباشد و پس از اتمام آپلود بصورت خودکار حذف شود.
2- درفرمم میخوام پس از پرداخت کاربر بهش پیامک ارسال بشه.

پیشاپیش ممنون
۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #374
با درود و خسته نباشید
من فرمساز رو دانلود کردم ونصب کردم
تغصصیرات ایمیل رو هم ایجاد کردم تو قسمت تنظیمات مدیریت
اما ایمیلی برای ایمیل هاست ارسال نمیشه
ولی در قسمت مدیریت فرم تمام فرمهای ارسالی رو نشون میده
هاست من دایرکت ادمین هست

به نظر شما چه باید کرد ؟
۲۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ صبح
ارسال: #375
امضاء محمدسلیمانی

۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #376
اقاي سليماني ممنون مي شم منو راهنمايي كنيد هر روز تاپيكو به اميد شما نگاه مي كنم Smile

من هر كاري كردم نتونستم طبق راهنمايي شما
منحصر به فرد كنم تيك چك باكس....(راستي اين مورد رو توي چك باكس به اين دليل مي خوام چون از پلاگيم پرداخت ار اس فرم استفاده مي كنم و توي آن محصولات يا موارد به شكل چك باكس هستند نه دكمه راديويي)

اگر مقدور است يك فرم ساده به اين شكل (با چك باكس منحصر به فرد اگر يكي انتخاب شد ديگه هيچكدوم انتخاب نشن)

مثال :قيمت كتاب
1000 تومان 2000 تومان 3000تومان

درست كنيد و اپلود كنيد خيلي ممنون مي شم مي تونم از روي فرم متوجه شم...بازم از توجه شما ممنونمBlushRose
۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #377
سلام.
ببخشید من جواب سولتون و تایپ کردم اما بخاطر مشکل پیش امده در اینترنتم ظاهرا ارسال نشده

در هر صورت الان دسترسی به فایلی که براتون ایجاد کردم ندارم اما میتونید از رو این نمونه به نتیجه برسید

یه توضیح کوچیک: در هر چک باکس یک کد قرار داره که وقتی چک باکس تیک میخوره یه رشته کد در جاوا اسکریپت فراخوانی میشن
البته در این کد برای کلید رادیویی هست که تفاوتی نداره و نام یکتا مهم هست نه نوع

امیدوارم تونسته باشم منظورم و برسونم..

در ضمن در این کد با تیک خوردن یک ایتم enable میشه که شما باید جایگزین کنید با disable
امضاء محمدسلیمانی

۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ صبح
ارسال: #378
نشان دادن متغيرهاي php به صورت پيش فرض در زمانيكه فرم نمايش داده مي شود .

با RSForm شما مي توانيد متغير ها را ،مانند اطلاعات كاربر روي فرمي كه ايجاد كرده ايد نمايش دهيد (در صورتي كه كاربر log in شده باشد )

براي مثال : فرض كنيد كه مي خواهيد يك فرم ارسال ایمیل ايجاد كنيد ، به صورت پيش فرض، اگر كاربر قبلا log in شده باشد، برای پر کردن فیلد ایمیل از اطلاعات ثبت نام کاربر ، چه باید کرد ؟

1 – يك كامپونت جعبه متن بسازيد .

2 – در "مقدار پیشفرض" كد زير را تايپ كنيد :

نقل قول: //<code>

$rsuser=JFactory::getUser();

$user=$rsuser->get('email');

return $user;

//</code>

بخشي از كد (كه شامل تگ هاي // است ) اطلاعات كاربر را در متغير $user لود مي كند . چگونگي استفاده از اين متغير در زير آورده شده است :

$rsuser->get('id') = user id

• $rsuser->get('username') = the username

• $rsuser->get('name') = registration full name

• $rsuser->get('email') = registration email

سوال

حالا من ایمیل و نام و نام کاربری رو ارسال کردم حالا میخام موبایل و نام خانوادگی رو ارسال کنم این کد فقط برای پیش فرض های لاگین هست

چطوری میتونم نام خانوادگی و موبایل رو هم اضافه کنم
این کد ها کدهای یوزر هست
$rsuser->get('id') = user id

• $rsuser->get('username') = the username

• $rsuser->get('name') = registration full name

• $rsuser->get('email') = registration email
اینارو از کجا پیدا کنم؟

چون فک میکنم اگه به این کدها نام خانوادگی و موبایل رو اضافه کنم میشه
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #379
Question محدودیت درتعداد ثبت نام کاربر
سلام دوستان

یه مشکل توساخت فرم بهش برخوردم اینه که :

یه فرم ثبت نام درست کردم که اطلاعات نام و نام کاربری و ... رو میگیره . حالا میخوام کاری کنم که مثلا 10 تا کاربر بتونند ثبت نام کنند . نمیدونم چطور باید اینکارو کرد . خواهشا" راهنمایی کنید
۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ صبح
ارسال: #380
سلام
آموزش محدود کردن تعداد ارسال های یک فرم در همین انجمن
امضاء محمدسلیمانی

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان