زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل در كامپوننت jupgarde
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #1
مشكل در كامپوننت jupgarde
سلام بچه ها خسته نباشيد من به يه مشكل برخوردم من جوملاي 1.5 را به 2.5 مي خوام ارتقاء بدم اما به مشكل برخوردم

وقتي دكمه ارتقاء را مي زنم فقط همين 3 تا قسمت بيشتر نشون داده نمي شه و دانلود انجام نمي شه

اصلا كاري انجاك نمي شه لطفا هركي مي دونه راهنمايي كنه مشكلي پيش امده بايد سريعا جوملام را ارتقاء بدم
[تصویر:  113541-1342378563.jpg]

همانطور كه مي بينيد گزينه دانلود جوملا 2.5 اصلا حركتي نداره نمي دونم بايد چيكار كنم ؟؟؟
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #21
RE: مشكل در كامپوننت jupgarde
دوست عزیز تفاوت jUpgrade و SP Upgrade در اینه : اولی روی جوملا Joomla 1.5 نصب میشه ، هیچ کاری به دیتابیس شما نداره و میاد توی یه فولدر جدیدی به نام jupgrade یا فولدری که شما بدلخواه اسمی براش تعریف کردید ، جوملای Joomla 2.5 دانلود ، نصب و مطالب و چندین افزونه رو در اون جوملای جدید بروزرسانی میکنه ، یعنی جوملای Joomla 1.5 و Joomla 2.5 شما با یه دیتابیس کار میکنند ولی در دو فولدر مجزا ، البته این چیز جالبی میتونه باشه ؛ مخصوصا ً اینکه رایگان هم هست .

بعد از اینکار شما از دیتابیس و جوملای Joomla 1.5 یه نسخه پشتیبان میگیرید و برای مدتی میگذارید گوشه هاست یا کامپیوترتون محض احتیاط داشته باشید .

ولی کامپوننت دومی متفاوت عمل میکنه ؛ شما اول یک جوملای تازه با دیتابیس خالی جدید نصب میکنید ؛ یعنی الان دوتا سایت روی هاستت داری , کامپوننت ارتقاء رو نصب میکنی و اطلاعات دیتابیس جوملایJoomla 1.5 رو بهش میدید . بعد انتخاب میکنید که چی ارتقاء داده بشه و چی نه ... خب دکمه ارتقاء رو میزنید تا دیتابیس از جوملای 1 به 2 کپی بشه ... حالا که انجام شد و پیغام خطایی دریافت نکردید و همه چی موفقیت آمیز بود ؛ شما با جوملای Joomla 2.5 سرو کار دارید نه با جوملای Joomla 1.5 ؛ در واقع شما هم همین رو میخواستید .
حالا از جوملای Joomla 1.5 خود یه نسخه پشتیبان محض احتیاط داشته باشید . و ادامه کارهاتون مثل نصب قالب و مرتب سازی ماژولها رو در جوملایJoomla 2.5 انجام بدید .

مشکلی داشتید بگید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط reza_101010
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ صبح
ارسال: #22
بله كاملا متوجه شدم ممنون و بسيار سپاسگذارم

آقا سه سوال ديگه هم داشتم

جوملاي اصلي من در آدرس kfesfahan.com مي باشد و داراي مطالي بسيار مهمي براي من است

حالا اگر يه جوملاي 2.5 در يك ساب دامين نصب كنم مطالب اون رو مي تونم بريزم داخل جوملاي موجود در ساب دامين

اما آدرس دامنه اصلي مي شكنه يهني آدرس رو همراه با ساب دامين بدم
مثلا مي شه اينجوري
---------> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كه ادرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوملاي جديدس تا اينجا درست

حالا از دوستان خواهش مي كنم يه راهنمايي براي من داشته باشند
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ صبح
ارسال: #23
درود
همانند قبلی انجام بده،مشکلی نداره
فقط از مطالب اصلیت بک آپ بگیر
یا حق
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ