زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختصاصي کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE
[تصویر:  1312104351_1_8a33be0d60.png] [تصویر:  1312104384_1_65ca75cc03.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1316640141_1_c572a60582.jpg]

سلام و درود
این کامپوننت شاید برترین کامپوننت گرفتن بک آپ و ارسال آن توسط ایمیل می باشد !
توسط این کامپوننت و پلاگین همراه میتوانید به راحتی از دیتابیس سایت جوملایی خود بک آپ تهیه کنید و در ایمیل خود دریافت کنید و یا اینکه در پوشه فای های پشتیبان ذخیره کنید!

[تصویر:  1316640643_1_7b1db66aa9.png]

تمامی مراحل تنها با چند کلیک ساده انجام میشود و همچنین دارای ترجمه روان و مناسبی برای استفاده همه کاربرها می باشد !

فایل ها به پیوست اضافه شد !

فایل‌(های) پیوست شده
pkg_datasafe_pro_j2.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 446
اندازه 124.87 کیلوبایت

pkg_datasafe_pro_j15_UNZIP_FIRST.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2298
اندازه 123.52 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، farjadp ، مرتضی محمدجانی ، mal2moh ، majid33 ، p30note ، امیررضا مرتضوی ، صابرمحمدی ، vahid.exe ، محمدسلیمانی ، پیام عمرانی ، zaban26
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #31
RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE
(۳۱-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کامپوننت شاید برترین کامپوننت گرفتن بک آپ و ارسال آن توسط ایمیل می باشد !
توسط این کامپوننت و پلاگین همراه میتوانید به راحتی از دیتابیس سایت جوملایی خود بک آپ تهیه کنید و در ایمیل خود دریافت کنید و یا اینکه در پوشه فای های پشتیبان ذخیره کنید!

سلام آقای گنجی
عیدتون مبارک ...
چند تا سوال داشتم من الان این کامپونت رو از سایت اصلیش دانلود کردم
منظورم این سایته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ و روی هاستم نصب کردم
چند تا سوال هست
اول اینکه این کامپونت باگ امنیتی داره یا نه ... مشکل ایجا نکنه... من نسخه اصلیش نصب کردم مشکلی ایجاد نمی کنه نه ؟

دوم اینکه آیا وقتی پوشه بک آپ 777 باشه این کارو برای هکر ها برای دسترسی به فایل ها راحت نمی کنه ؟

ممنون می شم منو راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #32
RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE
شما همیشه سعی کنید از کامپوننت به روز شده استفاده کنید .
چون اگر باگی وجود داشته باشد در نسخه بعذی رفع می شود.
اگر از جوملا 1.7 استفاده می کنید می توانید بیشتر افزون های رو بروز رسانی کنید.
بله درسته
نه بکاپ بلکه تمام فایل ها اگر دسترسی 777 قرار داشته باشند موجب حمله هکر های میشود.
ولی یک نکته در این خصوص است که اگر هکری قصد داشته باشد سایتی رو هک کند میتواند از دیگر حفرهای استفاده کند . و ما میتوانیم امینیت را بالا ببریم نه کاملا ایمن کنیم.
ولی اگر از من میشنوید بهترین بکاپ و اسکریپت بکاپ گیری همان سی پنل هست کاملا عمل بکاپ گیری رو انجام میدهد و بکاپ گرفته شده هیچ مشکلی ندارد و تمام هاستن ها قابل نصب است.
به یاد داشته باشید هیچوقت بکاپ را در روت سیستم قرار ندهید .
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، احسان افشاری ، mehdialipour ، memare-ahvaz
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #33
(۲۵-۸-۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ صبح)مرتضی محمدجانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی اگر از من میشنوید بهترین بکاپ و اسکریپت بکاپ گیری همان سی پنل هست کاملا عمل بکاپ گیری رو انجام میدهد
موفق باشیدRose

مهندس جان از جوابتون ممنون ....
خواهش می کنم در صورت امکان بک آپ گیری از دیتا بیس با پی اچ پی مای ادمین در هاست رو توضیح بدید ...

با تشکر Rose
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #34
بکاپ گیری معمولا به 2 صورت می باشد
بسته به نوع کنترل پنل هاست مسیر فرق می کند.
ولی اگر پنل شما سی پنل می باشد می توانید از آموزش زیر استفاده کنید
من توضیح مختصری میدهم .
1-بعد ار ورود به کنترل پنل (سی پنل) در قسمت files بر روی Backup Wizard کلیک کنید .
2- در پنجره Backup Wizard بر روی Backup → کلیک کنید.
3-در تب Full or Partial Backup شما میتوانید مشخص کنید که بکاپ به چه صورت باشد .
در زیر در مورد آنها توضیح می دهم

Full Backup
شما می توانید با استفاده از این گزینه آرشیوی از هاست خود همراه با تنظیمات را به صورت فشرده ذخیره سازی کنید .
البته توجه داشته باشید که شما فقط می توانیم از اطلاعات خود بکاپ بگیرید و در هاست خود قرار دهید و یا دانلود نمایید. امکان باز گرداندن بکاپ از روی هاست امکان پذیر نمی باشد و شما کافیست با پشتیبانی سرور تماس بگیرید تا برای شما انجام دهند .
توجه :از نگه داشتن بکاپ در روت سیستم خودداری نمایید. همیشه بعد از بکاپ گیری فایل دانلود کرده و یا در سرور جدا بکاپ را قرار دهید تا بکاپ شما قابل دانلود نباشد

Select Partial Backup
شما میتوانید با استفاده از این قسمت بکاپ جزئی بگیرید که گزینه های این قسمت به شرح زیر می باشد.

Home Directory →
شما میتوانید با استفاده از این قسمت بکاپ قرار گرفته در دایرکتوری اصلی را دانلود نمایید.

MySQL Databases →
شما با استفاده از این قسمت قادر خواهید بود ار دیتابیس خود بکاپ بگیرید.
توجه داشته باشید بهتر است همیشه بکاپ گیری از دیتا بیس خود را در برنامه کاری خود داشته باشید.
شما بعد از انتخاب این گزینه پنجره دیتابیس های موجود در سیستم را در روبرو خواهید داشت . که با کلیک بر دیتا بیس مورد نظر عمل بکاپ گیری را انجام دهید
..............
انشاالله که از این آموزش استفاده کرده باشید
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، Reza Ganji ، memare-ahvaz
۱۵-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #35
مشکل در ذخیره داده ها
با سلام
وقتی من میخوام بکاپ بگبرم این خطارو میده

قادر به ذخیره کردن بک آپ نمی باشد.اطمینان حاصل کنید که دایرکتوری ذخره بک آپ ها قابل نوشتن می باشد

پوشه هارم قابل نوشتن کردم حتی 777 هم کردم و هم 755 نشد.

ایراد از کجا میتونه باشه

هاستم هم دایرکت ادمین هست
۱۶-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #36
از چه کنترل پنلی استفاده می کنید ؟
در لوکال که نیست ؟
معمولا این پیغام برای پرمیشن هاست که گفتید بر روی 777 قرار دادید!
کش مرورگر و جوملا را خالی کنید یک تست بکینید و نتیجه رو گزارش دهید.
ولی بهتر است در یک پست دیگر مشکل را بیان کنید و تا دوستان پیگیری کنند
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #37
در کل من فکر میکنم روی سرورهایی که مود سکیوریتی فعال باشه این افزونه کار نخواهد کرد البته این نتیجه صد در صد نیست ولی روی چندتا هاست تست کردم و عمل نکرد.
دوستانی که این مشکل رو دارند و بک آپ گرفته نمیشه از مدیر هاستینگ سوال کنند تا متوجه بشیم که آیا به این دلیل است یا خیر
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط احسان افشاری
۱۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #38
لینک دانلود خرابه بی زحمت تصحیح نمایید
۱۴-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #39
کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE
فایل ها به پیوست اضافه شذ و میتونید از پیوست دریافت کنید!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان