پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه (/thread-9712.html)

مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه - Mohammad1986 - ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ صبح

با سلام

صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه فکر می کنید علت چیه؟

هیچ پلاگین یا ماژولی هم نصب نکردم.

مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه - crystali - ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ صبح

درود برشما
لطفا دمو قرار بدید تا بهتر بررسی بشه

مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه - محمدسلیمانی - ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ صبح

منو صفحه اصلی سایت را دوباره تخصیص دهید و نام مسعار را.....

مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه - سعید حمزه زاده - ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ صبح

دوست عزیزم ببینید در روت سایتتون index.html نیست؟ اگر هست پاک کنید

اگر میخواید مطمئن بشید که مشکل از سایتتون نیست، یک index.php آخر آدرس سایتتون اضافه کنید تا ببینید سایتتون باز میشه

موفق باشیدDrink

مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه - Reza Ganji - ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ صبح

در اینگونه موارد بعد از گرفتن بک آپ یکبار بسته جوملا را روی هاستتون اکسترکت کنید و پوشه اینستالیشن رو حذف کنید.

مشکل جدی! صفحه اصلی سایت باز نمی شه ولی صفحات داخلی باز می شه - Mohammad1986 - ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ عصر

[align=right] سلام
یک منو جدید برای صفحه اصلی اختصاص دادم درست شد بعد که بیشتر بررسی کردم متوجه شدم مشکل یکی از ماژول ها بوده. اما جالب اینجاست که همون ماژول در موقعیت های دیگه داره استفاده میشه و مشکلی هم نداشت.

به هر حال از راهنمایی همگی شما دوستان استفاده کردم. درود بر همگی شما