پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
تغییر عرض فرم در قالب amard - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: تغییر عرض فرم در قالب amard (/thread-9597.html)

صفحه‌ها: 1 2

تغییر عرض فرم در قالب amard - rehanatish - ۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ صبح

سلام ...چجوری می تونم عرض فرم قالب amard رو تغییر بدم؟
چند تا فایل css داره ، چه خصوصیت ای رو تو کدومش باید تغییر بدم؟
این دموی قالبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

plz help me
ورژن جوملا 2.5 Joomla 2.5

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - Zhyar - ۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ صبح

درود برشما
به پارس جوم خوش آمدیدInlove
چرا میخواهید این کار رو انجام بدید؟؟؟
همونطور که در قالب توضیح داده این یه قالب"قالب واكنشگرا" ست و باتمام اندازه ها سازگاره
برای صحت این موضوع میتونید رزلوشن مونیتور خودتون رو تغییر بدید مثلا به 800*600
می بینید که شما بطورکامل سایت رو می بینید و اسکرول نحورده و این خیلی خوبه

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - rehanatish - ۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ صبح

ممنونم
نه منظورم اینه که می خوام فرم رو کوچیک کنم..یعنی از بالا هم هدر ، هم main و...
اون قسمتای دودی رنگ...
کسی میتونه کمک کنه لطفا؟
خیلی ضروریه

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - mahan - ۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ عصر

درود بر شما
شما باید در قالب خود عرض کلی قالب را تغییر دهید تا حاشیه های چپ و راست قالب تغییر کند
برای مثال در حال حاضر عرض main شما 980px و حداکثر 1200px تعریف شده و پهنای قالب 98% است که با تغییر این درصد حاشیه های طرفین قالب نیز کم و زیاد می شود.
اگر از فایرباگ در فایر فاکس استفاده کنید می توانید محل این کدها را شناسایی و ویرایش کنید.
با تغییر مارجین های هدر هم به مورد دلخواه خواهید رسید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - saso - ۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ عصر

به نظرمی یاد از اون دسته قالبهای باشه که قابل تغییره در قسمت مدیریت قالبها یک نگاهی بندازید واقعا وقت نکردم نصبش کنم تا بتونیم نظر کاملی بدم به هر حال امتحان کنید ضرری ندارد.
اگر قابل مدیریت نباشد برای تغییر باید خیلی کدها رو بررسی و تغییر داد که زمان بر هست.

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - rehanatish - ۱۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ صبح

درصد و تغییر دادم ولی عوض نشد :(
چیکار کنم؟

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - Reza Ganji - ۱۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ صبح

بعد از اعمال تغییرات حتما کش مرورگر رو خالی کنید.برای این منظور به صفحه اصلی سایت بروید و با نگه داشتن دکمه کنترل چندین بار دکمه f5 رو بزنید و اگر باز تغییرات مشاهده نشد مشخصه تغییرات اعمال نشده است.

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - rehanatish - ۱۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ صبح

پس از تحقیق و بررسی هایی به این نتیجه رسیدم که این قسمت از Css رو تغییر بدم اما متاسفانه بعد از ctrl + f5 هم اعمال نمی شه!!

کد:
.wrap{width:100%;clear:both;}.main{width:980px;max-width:1200px;margin:0 auto;position:relative;}.column{overflow:hidden;float:left;}.ja-mass{clear:both;}.main .inner{padding-left:15px;padding-right:15px;}.main .main-inner1{margin-left:15px;margin-right:15px;}.column div.ja-moduletable,.column div.moduletable,.column div.ja-module,.column div.module{margin-left:15px;margin-right:15px;}.ja-inset2 div.ja-moduletable,.ja-inset2 .div.moduletable,.ja-inset2 div.ja-module,.ja-inset2 div.module{margin-right:0;margin-left:30px;}.ja-inset1 div.ja-moduletable,.ja-inset1 .div.moduletable,.ja-inset1 div.ja-module,.ja-inset1 div.module{margin-right:30px;margin-left:0;}.item .contentpaneopen{padding-left:15px;padding-right:15px;}.items-row{margin-left:-15px;margin-right:-15px;}#ja-mainbody{float:left;}#ja-current-content,#ja-main{float:right;}#ja-left .ja-l2 .ja-left1,#ja-left .ja-l2 .ja-left2{width:50%;}#ja-left .ja-l1 .ja-col{width:100%;}#ja-right{float:right;}#ja-right .ja-r2 .ja-right1,#ja-right .ja-r2 .ja-right2{width:50%;}#ja-right .ja-r1 .ja-col{width:100%;}#ja-footer{clear:both;}.item{float:left;position:relative;}.cols-1 .item{width:100%;}.cols-2 .item{width:50%;}.cols-3 .item{width:33.33%;}.cols-4 .item{width:25%;}.cols-5 .item{width:20%;}.ja-box{float:left;overflow:hidden;}.ja-box-right{position:absolute;right:0;}

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - Reza Ganji - ۱۳-۱۰-۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ عصر

من فکر میکنم این قالب دارای این تنظیمات باشه.اگر یکی از دوستان نصب و تست کنه بد نیست.البته میتونید اطلاعات ورود به مدیریت جوملا را برای من ارسال کنید تا بعد از ظهر یه نگاهی بکنم ببینم میشه از مدیریت قالب عرض رو تغییر داد یا خیر.

RE: تغییر عرض فرم در قالب amard - Reza Ganji - ۱۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ صبح

عرض قالب رو میتونم به درصد براتون کم و زیاد بکنم.
الان روی 98 درصد هست .شما میخواهید رو چند درصد باشه.