پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل عدم نمایش امتیاز مطالب در JCE - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل عدم نمایش امتیاز مطالب در JCE (/thread-8658.html)

مشکل عدم نمایش امتیاز مطالب در JCE - zard - ۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ عصر

سلام jce رو روی جوملا 2.5 نصب کردم همه چیز خوبه فقط امتیازی که کاربرا به مطالب می دن رو نمی دونم کجا می ره و کجا میشه دیدش

RE: مشکل عدم نمایش امتیاز مطالب در JCE - mking - ۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ عصر

به طور پیش فرض خود جوملا وقتی کاربران سایت امتیاز می دن نمایش نمیده شما وقتی منو و یا مطلبی رو میذاری از بخش گزینه های مطلب نمایش امتیاز رو بر روی کلمه نمایش قرار بدهید

RE: مشکل عدم نمایش امتیاز مطالب در JCE - zard - ۲۸-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ صبح

(۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ عصر)mking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به طور پیش فرض خود جوملا وقتی کاربران سایت امتیاز می دن نمایش نمیده شما وقتی منو و یا مطلبی رو میذاری از بخش گزینه های مطلب نمایش امتیاز رو بر روی کلمه نمایش قرار بدهید

من این کار رو کردم ولی جواب نمیده :(

RE: مشکل عدم نمایش امتیاز مطالب در JCE - Reza Ganji - ۲۸-۷-۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ عصر

لطفا هنگام طرح مشکلات دمو قرار دهید.
ممکن است بخاطر استایل افزونه باشه و اگر قالب سایت شما دو زبانه است یک بار سایت رو روی زبان انگلیسی قرار دهید و یا در قالب دیگری هم تست کنید ببینید باز هم مشکل پابرجا است.

RE: مشکل عدم نمایش امتیاز مطالب در JCE - zard - ۱-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ عصر

ممنونم از دوستان . این سایت هستش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازدیدکندگان میتونند امتیاز بدن . تیتر امتیاز کاربران هم مید ولی هیچ جایی نه در مدیریت نه تو خود سایت امتیازهای ثبت شده رو نشون نمیده . این امتیازها کجا سیو میشن؟