پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت (/thread-808.html)

صفحه‌ها: 1 2

كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - tarantino - ۲۰-۱-۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ صبح

[تصویر:  admintools2.gif]
امروز هديه اي براي كاربران عزيز پارس جوم و پي سي جوملا در نظر گرفتم و آن هم كامپوننت با ارزش AdminTools يا همان ابزار مدير است كه كاملا فارسي سازي شده و به رايگان در اختيار شما قرار ميدهم.Rose

اين كامپوننت با ارزش به صورت اصولي فارسي سازي شده يعني علاوه بر زبان انگليسي پيشفرض ، زبان فارسي نيز به آن افزوده شده و با توجه به نوع زبان جوملاي شما به صورت خودكار زبان پيشفرض اعمال ميشود.

كامپوننت ابزار مدير براي افزايش امنيت سايت جوملايي شما لازم است و به صورت خودكار امنيت سايت شما را در تمام لحظات بررسي ميكند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - وحید سیدی - ۲۰-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ عصر

سلام
خیلی ممنون زحمت کشیدید ولی فکر کنم قبلا توسط جومینا منتشر شده بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - tarantino - ۲۰-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ عصر

نقل قول: سلام
خیلی ممنون زحمت کشیدید ولی فکر کنم قبلا توسط جومینا منتشر شده بود.

ممنونم عمومي منتشر نشده بود .. بعد از انتشار بنده عمومي شد!

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - Reza Ganji - ۲۱-۱-۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ صبح

البته در جومينا هم قرار بود عمومي منتشر بشه و اقاي تهراني هم قصد نداشت براي اعضا قرار بده و در نظر سنجي از مديران بنا شد!
البته اين هم اضافه كنم قرار شد در اولين مناسبت عمومي شود كه به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینت (ع) عمومي منتشر شد!
من هم از اقاي تهراني و هم اقاي طالبي براي زحماتشون تشكر ميكنم!

ولي اين كامپوننت هديه بزرگي بود به كاربران جوملا و واقعا معركه است.دستتون درد نكنه و پيشنهاد ميكنم حتما همه استفاده كنند!

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - esitala - ۲۱-۱-۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ صبح

آقا دستتون درد نکنه خیلی خوب بود.

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - ofr.ir - ۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ عصر

سلام
میشه لطفا لینک مستقیم دانلود رو قرار بدین!
متاسفانه نتونستم اینو تو لینک موجود پیداکنم!
با تشکر

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - Reza Ganji - ۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۳۱ عصر

من فایل رو به پیوست اضافه کردم !

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - ofr.ir - ۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ عصر

آقای گنجی ، ســـــــــــــــالاری
ممنونم از پاسخ سریعتون

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - gamentech - ۷-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ عصر

فقط کافی هست نصب کنیم.؟
دیگه کار دیگه ای نمی خواد؟

RE: كامپوننت Admintools ابزار افزايش امنيت سايت - Reza Ganji - ۷-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ عصر

این کامپوننت تنظیمات خاص خودش رو داره و بعد از نصب میتونید تنظیمات را مشاهده و موارد ورد نیاز رو انجام دهید.