پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere (/thread-7992.html)

مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere - amirv60 - ۷-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ صبح

برای طراحی سایتی از این پلاگین استفاده کردم.
* @package Modules Anywhere
* @version 2.2.0
فارسی هم شده بود
در لوکال مشکل ندارم و داره کار می کنه.
اما سایت رو که آپلود می کنم و آنلاین می کنم، خطای
کد:
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '__DIR__/modulesanywhere/modulesanywhere.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in D:\Domains\esmesittttttttttttttttttte.com\wwwroot\plugins\system\modulesanywhere​.php on line 17

حتی تو مدیریت سایت هم نمی ره و همین خطا رو می ده
حتی با
FTP
هم حذفش کردم ، باز هم خطا می ده.
جوملا 1.5

فکر می کنم از اینجا دانلود کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere - صدرا حسابی - ۷-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ عصر

اگه با ftp حذف کردید کامل فایلش رو، از طریق phpMyAdmin هم در قسمت Plugins پیداش کنید و پاکش کنید احتمالا مشکلتون حل می شه.

RE: مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere - amirv60 - ۸-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ عصر

مرسی از راهنمایی

توی لوکال از طریق حذف ماژول، حذف کردم و همون دیتابیس رو روی سایت آنلاین ایمپورت کردم و سایت بالا اومد.

اما این پلاگین رو هم می خوام.
از این پلاگین برای نمایش شش تا ماژول پشتیبانی آنلاین در یک مطلب استفاده کرده بودم.
نسخه های دیگه این پلاگین رو هم امتحان کردم، باز هم نشد. تا نصب می کنم، سایت بالا نمی یاد و خطا می ده، حتی تو ادمین هم نمی ره، از طریق دیتابیس بازم هم حذفش می کنم و سایت بالا میاد.

هاست سایت ویندوز 2003 هستش.

RE: مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere - memare-ahvaz - ۸-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ عصر

درود
دوست عزیز شما به سایت افزونه برو و ببین الزامات احرای افزونه چی هست بعد رفع نقص کن
1 بار هم افزونه ترجمه نشده رو روی 1 جوملای زبان اصلی توی هاستت نصب کن ببین نتیجه چی میشه

RE: مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere - صدرا حسابی - ۹-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ صبح

سلام

اول از همه از همه از پاک بودن فولدر مربوط به ماژول و بخش ایجاد شده مربوط به اون در دیتابیس اطمینان حاصل کنید. از سایت سازنده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو دانلود کنید اگه این کار رو نکردید، این پلاگین بسیار محبوب و پر استفاده هست و من خودم تا حالا باهاش مشکلی نداشتم، قبل نصبش این بار یک بار هم جداول دیتابیس رو در phpMyAdmin انتخاب و ریپیر کنید.

اگه مشکل حل نشد ار پلاگین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم استفاده کنید فکر می کنم جایگزین خوبی باشه.

RE: مشکل با پلاگین قراردادن ماژول در مطلب modulesanywhere - amirv60 - ۹-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ صبح

مرسی از جواب هاتون
برای جوملا 1.5 می خواستم
از این پلاگین استفاده کردم و جواب داد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.