پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_pa48 - ۲۳-۱-۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ صبح

به طور مثال چند تا چک باکس باشد و اینا را با هر تیک زدن ، مبلغی که باید پرداخت بشه نمایش داده شود .

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - star44 - ۴-۲-۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ صبح

سلام من در سایتم برای ثبت نام کاربران از کامپوننت RSform استفاده میکنم و میخوام برای کد ملی از اعتبارسنجی استفاده کنم، یعنی کاربر نباید بتونه که کمتر یا بیشتر از 10 رقم وارد کنه ،حداکثر رو میشه تعیین کرد ولی اینکه کمتر از 10 رقم هم نتونه وارد کنه رو کجا باید تعریف کنم. کلاً چه کدی رو کجا باید بنویسم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۵-۲-۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ عصر

(۴-۲-۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ صبح)star44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من در سایتم برای ثبت نام کاربران از کامپوننت RSform استفاده میکنم و میخوام برای کد ملی از اعتبارسنجی استفاده کنم، یعنی کاربر نباید بتونه که کمتر یا بیشتر از 10 رقم وارد کنه ،حداکثر رو میشه تعیین کرد ولی اینکه کمتر از 10 رقم هم نتونه وارد کنه رو کجا باید تعریف کنم. کلاً چه کدی رو کجا باید بنویسم؟

سلام
با آقای سلیمانی تماس بگیرید
در همین انجمن مدیر هستند
ایشون موارد فرم ساز رو به خوبی مسلط هستند

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Pedram_IR - ۶-۲-۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ عصر

با عرض سلام
چطور میشه در rs form یه محاسبه سن ایجاد کرد؟
یا به عنوان یه مثال کاملتر بنده محصولی رو دارم به صورت قسطی می فروشم می خوام مشتری مشخص کنه که مثلا در تاریخ 10 فروردین 95 قسط این محصول رو نداده و با مشخص کردن 10 فروردین 95 در فرم جریمه ی دیرکردش تا امروز مشخص بشه...

ممنون

عدم ارسال اطلاعات به بانک - lordofaxe - ۹-۲-۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ عصر

با سلام
مشکلی که با کامپوننت دارم اینه که بعد پر کردن فرم توسط کاربر و فشردن دکمه submit اطلاعات به بانک اطلاعاتی منتقل نمیشن و پیغام تایید دریافت فرم برای کاربر نشون داده نمیشه بلکه دوباره فرم به صورت خام نشون داده میشه، حالا اگه تو همین فرم خام که هیچ اطلاعاتی تو فیلد هاش نوشته نشده یکبار صفحه رو رفرش بکنم، مطالبی که سری قبل پر کرده بودم در بانک ثبت و پیغام تایید برای کاربر نشون داده میشه.
میتونید راهنمایی کنید که مشکل از کجا میتونه باشه؟
ممنون

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - M00radi - ۱۷-۲-۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ عصر

سلام دوستان
منم همین مشکل رو دارم
ممنونم راهنمایی بفرمایید .با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - YasinDesign - ۱۷-۲-۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ عصر

قالب سایتتون را به پیش فرض تغییر بدید و تست کنید

اگه درست کار کرد مشکل از قالبه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_pa48 - ۲۶-۲-۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ صبح

سلام.
من با rsform یک فرم ساده ساختم. یک تکست باکس که مقدار عددی می گیره و یک دراپ داون باکس که 2 تا مقدار داره. 1 و 2 . مقدار یک، ده است و مقدار دو، 20.
یک total هم گذاشتم که مقدار تکست باکس را در value دراپ داون باکس ضرب کنه و بده. تو قسمت calculation همرابطه مربوطه رو نوشتم. ولی dropdwon هیچ مقداری رو ارسال نمی کنه. می خواستم بببینم این چیزی که نوشتم درسته برای قسمت آیتم دراپ داون باکس یا غلط؟
10|1
20|2

استفاده از rsform در یک سایت دو زبانه - جومی2 - ۲۶-۲-۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ عصر

چطور میشه از این فرم ساز در یک سایت دو زبانه استفاده کرد؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - moas - ۲۶-۲-۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ عصر

برای تغییر رنگ پس زمینه فرم ساخته شده باید چه کرد؟