پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - arasg - ۱-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ صبح

با سلام
چطور میشه اکانت کاربر بعد از پرداخت فعال بشه
الان فرم رو ساختم و کاربر بدون پرداخت هم اکانتش ساخته میشه
چطور باید پرداخت رو اجباری کنم برای فعال شدن حساب؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - sami_villa - ۵-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ عصر

دورود. مشکلی که من دارم اینه ک /. فرم رو ساختم. همه چیز اکی هست.
وقتی کاربر میخواد از فرم استفاده کنه ،فیلدها مقادیر فارسی رو قبول نمیکنن
حتمن باید انگلیسی بنویسم تا فرم ارسال شه. مشکل از چیه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۵-۷-۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ عصر

(۵-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ عصر)sami_villa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دورود. مشکلی که من دارم اینه ک /. فرم رو ساختم. همه چیز اکی هست.
وقتی کاربر میخواد از فرم استفاده کنه ،فیلدها مقادیر فارسی رو قبول نمیکنن
حتمن باید انگلیسی بنویسم تا فرم ارسال شه. مشکل از چیه؟

از آخرین ورژن استفاده میکنید ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - sami_villa - ۶-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ صبح

این ورژن رو دارم: RSForm! Pro 1.50.7

دوستان دیگر همین رو نصب دارن ول مشکلی باهاش ندارن.نمیدونم چشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - setayesh - ۶-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ صبح

(۳۰-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ عصر)nafisee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من از یک input box تو فرمم استفاده میکنم.میخوام فقط اعداد 8 رقمی رو قبول کنه و اگه کاربر اعداد کمتر از 8 یا بیشتر رو وارد کرد بهش ارور داده بشه..ممنون ممنون راهنمایی کنید
بعداز ساخت باکس در تب وردی هاش رو بذارید روی number و مقدارش هم روی 8 باشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۶-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ عصر

(۶-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ صبح)sami_villa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ورژن رو دارم: RSForm! Pro 1.50.7

دوستان دیگر همین رو نصب دارن ول مشکلی باهاش ندارن.نمیدونم چشه

آخرین ورژن 1.5.24 هست
شاید نال شده دریافت کردید و این مشکل را داره
این مشکلات رو اول باید از طرف افزونه مطمئن بود بعد موارد دیگه رو بررسی کرد

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - sami_villa - ۷-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ صبح

مشکل از اعتبار سنجی بود. گذاشتم روی بدون اعتبار سنجی درست شد.
مشکلی که الان دارم اینه. توی قسمتی که انتخاب میکنی چه متنی برای کاربر و ادمین موقع ارسال فرم بفرسته به ایمیلشون رو دارم.
ویرایش رو که میزنم. متن رو چ ویرایش بدم چه ندم نمیتونم ذخیره کنم. از 3 تا دکمه ای که بالا هست فقط انصرافش کار میکنه
چکار کنم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - daniel_1375 - ۹-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ عصر

با سلام من کامپوننت rsform را نصب کردم و کامپوننت با موفقیت نصب شد ولی هنگامی که در منوی کامپوننت ها روی آن کلیک میکنم با ارور زیر مواجه میشم

1146 Table 'cara201_k74XFJ.wea9m_rsform_config' doesn't exist SQL=SELECT * FROM wea9m_rsform_config

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ صبح

(۹-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ عصر)daniel_1375 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من کامپوننت rsform را نصب کردم و کامپوننت با موفقیت نصب شد ولی هنگامی که در منوی کامپوننت ها روی آن کلیک میکنم با ارور زیر مواجه میشم

1146 Table 'cara201_k74XFJ.wea9m_rsform_config' doesn't exist SQL=SELECT * FROM wea9m_rsform_config

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام
از افزونه اورجینال و آخرین ورژن استفاده میکنید ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - daniel_1375 - ۱۰-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ صبح

آخرین ورژن نیست از انجمنی بصورت رایگان دانلود کردم خود نویسنده مطلب نوشته بود اورجینال