پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۱۹-۶-۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ عصر

(۱۹-۶-۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ عصر)arasg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت مدیر محترم
توی قسمت ثبت نام اطلاعاتی رو از کاربر میگیریم آیا میتونیم اگر بخوایم توی یه قسمت دیگه استفاده کنیم؟اگه اره که چطوری؟؟

مثلا یکی ثبت نام کرده بنام رضا زارعی و شماره ملی 2345 و....

حالا من میخوام توی سایتم یه کارت عضویت براش چاپ کنم بصورت زیر

جناب آقای رضا زارعی با شماره ملی 2345 صادره از ....

آیا میتونم از همون المان های پیام تشکر فرم عضویت اسفاده کنم؟یا رووال دیگه ای داره؟
منظور من استفاده از اطلاعاتی که کاربر وارد میکنه توی قسمت های مختلف سایت هست آیا امکانش هست؟

ممنون از کمکتون

بله به راحتی این امکان هست
تو تنظیمات فرم میتونید "پیام تشکر " یا Thank You ... " ویرایش کنید و ورودیهاتون رو داخلش بنویسید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - arasg - ۱۹-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ عصر

جناب عمرانی منظورم تو یه فرم دیگه بود نه الزاما تو خود فرم عضویت

فرم بعدی رو طراحی میکنم و پیام تشکر رو تغییر میدم ولی مشخصاتی که کاربر در فرم ثبت نام وارد کرده قرار نمیگیره(ارتباط بین دو فرم چطور باید شکل بگیره)

فایل پیوست رو ببینید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۲۰-۶-۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ صبح

(۱۹-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ عصر)arasg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب عمرانی منظورم تو یه فرم دیگه بود نه الزاما تو خود فرم عضویت

فرم بعدی رو طراحی میکنم و پیام تشکر رو تغییر میدم ولی مشخصاتی که کاربر در فرم ثبت نام وارد کرده قرار نمیگیره(ارتباط بین دو فرم چطور باید شکل بگیره)

فایل پیوست رو ببینید

افزونه شما آخرین ورژن و اورجینال هست ؟
این مشکل شاید به خاطر این باشه

راه حل شما به نظر بنده تنها نمایش فرم پس از ارسال به کاربر هست
البته میتونید فرمی که کاربر پر کرده هم به کاربر نشون بدید از طریق ساخت منو view برای rs form یا منو directory ولی به نظر بنده بعد از ارسال فرم نشون دده بشه هم شیک تر و هم معقول تره

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - arasg - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ صبح

راهش چیه؟ارسال به کاربر یعنی چی؟کاری که کردم (ویرایش پیغام تشکر در rsform ) استباه بوده؟

راهی که میگید رو توضیح میدید؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ صبح

سلام
از قسمت اطلاعات فرم > نمایش تگ های سفارشی رو بزنید
caption ها همونطورکه میدونید عنوان فیلدها و value ها محتوای فیلدها هستند
و اگه فبل از value نام یکتای فیلد رو بزنید خوب محتوای همون فیلد میاد

مثال:
یک فیلد نام خانوادگی دارم با نام یکتای fname
میخوای نام خانوادگی که در فرم گرفتم رو نمایش بدم

برای نمایش عنوان فیلد {Fname:caption}
و برای محتوای فیلد {Fname:value}

به همین سادگی

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - آفرینا - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ عصر

سلام به همه اساتید عزیز و بزرگوار
و سپاسگذار از اینکه به لطف شما ، در انجمن های پارس جوم هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - آفرینا - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ عصر

من می خوام با ار اس فرم گرداخت آنلاین داشته باشم . منتها از طریق درگاه پرداختی که برای وبلاگم استفاده می کنم .
- باید فرم پرداخت رو چطور تنظیم کنم که بتونم از کد درگاه پرداخت وبلاگ استفاده کنم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - arasg - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ عصر

من میخوام کارت ورود به کاربر بدم

وقتی وارد شد از منوی کارت ورود اطلاعاتش رو نشون نمیده

اگه توی پیام تشکر همون فرم ثبت نام ویرایش کنم نشون میده ولی وقتی کاربر وارد شد کارت رو ناقص نشون میده عکس پیوست رو ببینید...

شاید باید به جدول ارتباط بدیم که بتونه اطلاعات کاربر رو بخونه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۲-۶-۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ صبح

نقل قول: من می خوام با ار اس فرم گرداخت آنلاین داشته باشم . منتها از طریق درگاه پرداختی که برای وبلاگم استفاده می کنم .
- باید فرم پرداخت رو چطور تنظیم کنم که بتونم از کد درگاه پرداخت وبلاگ استفاده کنم؟

همچین چیزی ممکن نیستی حتی برای ساب دامین چه برسه به یه سایت یا وبلاگ دیگه

نقل قول: من میخوام کارت ورود به کاربر بدم

وقتی وارد شد از منوی کارت ورود اطلاعاتش رو نشون نمیده

اگه توی پیام تشکر همون فرم ثبت نام ویرایش کنم نشون میده ولی وقتی کاربر وارد شد کارت رو ناقص نشون میده عکس پیوست رو ببینید...

شاید باید به جدول ارتباط بدیم که بتونه اطلاعات کاربر رو بخونه

روش همینه خودت یکی یکی چک کن ببین کجا رو اشتباه میکنی.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - samkhatar - ۲۲-۶-۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ عصر

سلام و وقت بخیر

ببخشید من هرکاری کردم نتونستم کد چک کردن اعتبار کد ملی رو در فرم قرار بدم که هم چک کنه که صحت داره یا خیر وهم چک کنه تکراری یا نه.
2. برای فیلدی که اعتبارسنجی اش روی مقدار یکتا قرارداده شده(یعنی بدون تکرار) چطور میشه ورودی ها رو صرفا عددی کرد و درصورت ورود حروف اجازه ادامه نده . البته باید مقادیروارد شده تکراری هم نباشه در کل موارد واردشده.
3. نسخه فرم ساز من 1:50:21 است و میخوام کد محدود کردن تعداد ثبت رو درفرم استفاده کنم اما کدی که دوستان دادند و رو در قسمت فراخوانی اسکریپت در هنگام نمایش فرم میگذارم اما عمل نمیکند. میخوام وقتی ظرفیت تکمیل شد از همون ابتدا که وارد فرم می شوند اجازه ثبت نام نده به کاربران.
ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین.