پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rayhan - ۲۹-۱-۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ صبح

برای اینکه اگر کسی خواست استفاده کنه میگم
کافیه تو همون ویژگی های اضافی از این دستور استفاده بشه
minlength=11

اما این دستور فقط تو گوگل کروم کار میکنه و تو بقیه مرورگرها کار نمیکنه
اما اگه از این دستور استفاده کنیم
pattern=".{3,}" required title="3 characters minimum
تو همه مرورگرا کار میکنه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rayhan - ۲۹-۱-۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ عصر

سلام
من یه فرم ثبت نام برای یه اردو دارم. یکی از فیلدهای اون شماره ملی هست. میخوام هر شماره ملی فقط یک بار بتونه ثبت نام کنه و امکان ثبت نام مجدد نداشته باشه. تو آموزش ها دیدم که در مورد اینکه نام کاربری تکراری یا ایمیل تکراری ثبت نشه (البته اونم تکراری نسبت به خود جوملا نه خود فرم) آموزش بود اما اون آموزش مشکل منو حل نکرد.
دوستان میتونن راهنمایی کنن؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mehdirayegani - ۳۰-۱-۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ صبح

سلام
کدی رو نیاز دارم که بواسطه اون بشه مقدار یک فیلد رو برای حداقل یا حداکثر محدودیت انتخاب تاریخ در فیلد تاریخ اختصاص داد.
محدودیت تاریخ با وارد کردن تاریخ در قسمت حداقل و حداکثر فیلد تاریخ قابل انجام هست ولی من نیاز دارم که تاریخ روز رو به اضافه مقدار مشخصی روز، برای حداقل تاریخ قابل انتخاب، محدود کنم.
مثال:
در یک فرم سفارش کالا؛
فیلد1: تاریخ سفارش (با کد فراخوانی تاریخ امروز) ایجاد شده است.
فیلد2: فیلدی برای فاصله غیرمجاز تاریخ سفارش تا تاریخ تحویل ایجاد شده.
فیلد3: فیلدی ساخته شده که تاریخ امروز رو با فیلد دوم (فاصله به روز - فیلد عددی) جمع میکنه و نتیجه رو نشون می ده.
فیلد4: حال برای فیلد درج تاریخ تحویل که محدود به انتخاب تاریخ بعد از تاریخ فیلد سوم باشد باید چه کار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون می شوم اگر کمک کنید. به شدت به این عمل نیاز فوری دارم.
ضمناً، جوملای من 2.5 و نسخه آراس فرم 1.50.14 می باشد.
با تشکر/

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - رضاندیمی - ۳۰-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ عصر

دوستان ماژول اراس فرم برای جوملا2.5 هستش که فرم هارو تو موقعیت مورد نظر نشون بده؟من هرچی گشتم،فقط واسه جوملا1.5 بود.ممنون میشم راهنماییم کنید.

مشاهده ارسالی های آراس فرم در مطلب سایت - ramintbt - ۳۱-۱-۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ عصر

سلام خدمت اساتید
بنده یک فرم آراس فرم دارم که داخل منو ارسالی هاشو به نمایش در آوردم
یعنی هرکس فرم پر کنه یک لینک دارم که تمامی مطالبی که ارسال میکنند من میبینم
الان یک مشکل دارم اون هم این که یکی از فیلد های فرم آپلود عکس و فایل ورد یا اکسل هستش
وقتی داخل مطلب به نمایش درمیاد اسم عکس و فایل میاد و کلیک که روش میکنم فایل دانلود میشه
میخوام به جای اینکه فایل دانلود بشه اونها را داخل سایت به هر صورتی نمایش بده
کسی راهی بلده؟؟؟؟؟ Pardon

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen13 - ۲-۲-۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ صبح

سلام یه سوال داشتم برای ارسال فایل وقتی تو ار اس فرم یه دکمه ارسال فایل و اپلود میذاریم نمیشه که وقتی کاربر مثلا نام کاربریش رو وارد میکنه اسم اون فایلی هم که ارسال میکنه همون جور تغییر کنه
؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen13 - ۲-۲-۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ صبح

ببخشید در مورد نشان دادن فرم قبل از تایید به کاربر یه سال داشتم من کد جاواش رو هر کاری میکنم نمایش نمیده میشه در فرم زیر رو با اسم یکتای دو تا فیلد من پر کنید که بفمم چجوریه و بنویسید ممنون
دوتا فیلد با نام یکتاها :FullName و Email
و رادیو گروپ : group1
و چک باکس : check1
شرمنده
--------------------------------------------
<script type="text/javascript">
function preV(param1, param2, param3, param4)
{
if (param2 == 1 && param3 == 1)
{
document.getElementById('nameP').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
document.getElementById('emailP').innerHTML = document.getElementById('Email').value;
document.getElementById('messageP').innerHTML = document.getElementById('Message').value;

var i;
for(i=0;i<document.getElementsByName('form[RadioGroup]').length;i++)
if (document.getElementById('RadioGroup'+i).checked)
document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
var j;
for(j=0;j<document.getElementsByName('form[CheckGroup][]').length;j++)
if (document.getElementById('CheckGroup'+j).checked)
document.getElementById('checkGroupP').innerHTML += " " + document.getElementById('CheckGroup'+j).value;
}
rsfp_changePage(param1, param2, param3, param4);
}
</script>

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - vahidkiaa - ۳-۲-۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ عصر

سلام دوستان
کسی میدونه که Joomla! user registration Plugin رو از کجا باید تهیه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

سپاس

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۳-۲-۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ عصر

همراه بسته کامل ار اس فرم هست و در پوشه پلاگین ها.اگر از همین انجمن هم خریده باشید در پوشه پلاگین ها موجود است.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen13 - ۴-۲-۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ صبح

آقای گنجی من خریداری کردم ار اس فرم رو از شما میشه یه توضیح مختصر در مورد هر کدوم از ما پلاگین هایی که همراش هست بدید ممنون