پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - YasinDesign - ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ عصر

آقای سلیمانی من 2 تا مشکل دارم که هردو را توی پست های قبلی مطرح کردم
1. مشکل با ارسال پیامک
2. مشکل با پرداخت ملت برای آر اس فرم

لطفا در صورت امکان پاسخ مشکلات را بدید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ عصر

برای درگاه پرداخت که گفتم چون کد شده بود و نمیدونستم در پس زمینه چه اتفاقی می افته ازش استفاده نکردم اما امروز وقتم آزادتر و درگاه پرداخت اراس فرم رو هم بهینه میکنم.

برای اس ام اس هم اگر سورس اصلی پنل رو میدونی چی هست بهم بگید تا بهتون بگم چکار کنید
البتته اکر کامپوننت ارسال پیامک جوملا رو پنل ارائه میده خیلی راحت تر هستید حتی فعال سازی رو هم میتونید با پیامک انجام بدید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - YasinDesign - ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ عصر

روی لینک زیر کلیک کنید تا به صورت اتوماتیک توی پنل برید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش به مسیر زیر در پنل برید

امکانات سیستم > دسترسی API WEB Service
و یا
امکانات سیستم > دسترسی API URL

ممنون

راستی آقای سلیمانی توی سایت زیر برید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سمت چپ مروزگر یه گزینه سبز هست به اسم پیامک تست

میتونید کد کاملشو برای سایت پیامکی ما بنویسید که به صورت دستی توی قالب جوملا بزاریم ؟
اینم که سایت ما هست که بالا معرفی کردم

ممنون

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۹-۱-۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ عصر

سلام
ببخشید دیر جواب دادم
این لینکی که دادید لینک سورس پیامکتون نبود

اگر از فراپیامک استفاده میکنید که کامپوننتش رایگان هست

اگه نمیدونی ببین با نام کاربری و کلمه عبورت اینجا جواب میده

اگه اره که سورس اصلی فراپیامکه اگر نیست سرچ کن اگر کامپوننت سورس خودت نوشته نشده همین کامپوننت و فثط کافیه وب سرویست و داخلش بذاری البته کدشده
اگر لازم شد میتونم برات DeCod کنم.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - YasinDesign - ۹-۱-۱۳۹۴ ۰۷:۲۵ عصر

آقای سلیمانی سورس سایت ما اختصاصی نوشته شده

هیچ ربطی هم به هیچ سایتی نداره

اگه دقت کنید سایت ما با asp نوشته شده و سایتی که شما معرفی کردید با aspx نوشته شده

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۹-۱-۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ عصر

سورس پنل رو منظورم بود نه سایت
در هر صورت میتونید افزونه های موجود رو برای سایت خودتون بهینه کنید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen-73 - ۱۷-۱-۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ صبح

سلام
یه سوال داشتم من یه فرم دارم میخوام وقتی که کاربر اطلاعاتش رو وارد کرد و تایید رو زد، بعدش مقدار یکی از فیلدها که مثلا شماره تلفن همراه توش هست رو به یک صفحه دیگه انتقال بدم و داخل فیلدی که داخل اون صفحه هست قرارش بدم یعنی وقتی کاربر روی تایید کلیک کرد وارد یه صفحه جدید بشه که حالا ار اس فرم هم نباشه مثلا فرم تماس با ما باشه و بعدش مقدار فیلد تلفن همراه فرم قبلی به طور غیر قابل تغییر داخل این صفحه و فرم جدید قرار بگیره میشه آیا ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - sajjad salehi - ۱۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ صبح

روش پیوست فایل چطوریه ؟ نمیخوام به ایمیل ارسال بشه . ایا میشه مثل بقیه مشخصات به صورت فایل اکسل همه چیز رو یکجا دانلود کرد ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۸-۱-۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ صبح

نقل قول: سلام
یه سوال داشتم من یه فرم دارم میخوام وقتی که کاربر اطلاعاتش رو وارد کرد و تایید رو زد، بعدش مقدار یکی از فیلدها که مثلا شماره تلفن همراه توش هست رو به یک صفحه دیگه انتقال بدم و داخل فیلدی که داخل اون صفحه هست قرارش بدم یعنی وقتی کاربر روی تایید کلیک کرد وارد یه صفحه جدید بشه که حالا ار اس فرم هم نباشه مثلا فرم تماس با ما باشه و بعدش مقدار فیلد تلفن همراه فرم قبلی به طور غیر قابل تغییر داخل این صفحه و فرم جدید قرار بگیره میشه آیا ؟

اگر کاری رو که میخوای انجام بدی رو بگی بهتره شاید راهکارهای ساده تری باشه
روش تایید قبل از ارسال را تست کنید ببنید مشکلتون حل میشه....

نقل قول: روش پیوست فایل چطوریه ؟ نمیخوام به ایمیل ارسال بشه . ایا میشه مثل بقیه مشخصات به صورت فایل اکسل همه چیز رو یکجا دانلود کرد ؟

لینک فایل پیوست در یکی از ستون های اکسل براتون میذاره و تغریبا هیچ راهی نداره که بخوای فایل پیوست کنار مشخصات قرار بگیره
البته یک برنامه کوچیک با #C نوشتم که خودش فایل ها رو دانلود میکرد و برای هر ارسال فرم یک پوشه باز میکرد و اطلاعات و اکسل و فایل رو میذاشت
اگه مشکلتون و حل میکنه براتون ارسال کنم فقط نرم افزارهای ویندوز مشکلات خودشون و دارند دیگه تو ویندوز XP کارمیکنه در 7 گاهی قاطی میکنه.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezasabzikar - ۱۹-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ صبح

سلام ببخشید الان یه فرمی دارم که کلا تکمیل شده فقط یه مشکل هست بعد از تکمیل فرم نمیره به صفحه پرداخت یک راهنمایی بکنید لطفاً
در ضمن چطور کد پرداخت رو سیو کنم