پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - abteenz - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ عصر

سلام
می خواستم ببینم راهی هست که وقتی فایلی توسط کاربر آپلود میشه اون فایل بسته به یکی از فیلدهایی که کاربر مقدارشو انتخاب کرده مثلا در تعیین جنسیت مرد یا زن، فایل های مرد به فولدر مرد بره و فایل های زن به فولدر زن؟
ممنون

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - sfmhoo - ۳۰-۱۰-۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ صبح

با سلام
ممنون از آموزش های خوبتون
دنبال این بودم که چطور میشه توی فرم ترتیبی داد که با هر کد ملی فقط یکبار بشه ثبت نام کرد و به عبارتی کد ملی تکراری رو قبول نکنه که متوجه شدم با "فیلد منحصر به فرد" میشه این کار رو انجام داد ولی دنبال الگوریتم و کد صحت اعتبارسنجی کد ملی هستم که البته یه چیزایی پیدا کردم ولی نمیدونم چطور در ار اس فرم استفاده کنم ازش.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
من تو فرمم اسم فیلد کد ملی رو گذاشتم
National Code

کد:
function checkMelliCode(meli_code) {

if (meli_code.length == 10) {
       if (meli_code == '1111111111' || meli_code == '0000000000' || meli_code == '2222222222' || meli_code == '3333333333' || meli_code == '4444444444' || meli_code == '5555555555' || meli_code == '6666666666' || meli_code == '7777777777' || meli_code == '8888888888' || meli_code == '9999999999') {
           return false;
       }
       c = parseInt(meli_code.charAt(9));
       n = parseInt(meli_code.charAt(0)) * 10 + parseInt(meli_code.charAt(1)) * 9 + parseInt(meli_code.charAt(2)) * 8 + parseInt(meli_code.charAt(3)) * 7 + parseInt(meli_code.charAt(4)) * 6 + parseInt(meli_code.charAt(5)) * 5 + parseInt(meli_code.charAt(6)) * 4 + parseInt(meli_code.charAt(7)) * 3 + parseInt(meli_code.charAt(8)) * 2;
       r = n - parseInt(n / 11) * 11;
       if ((r == 0 && r == c) || (r == 1 && c == 1) || (r > 1 && c == 11 - r)) {
           return true;
       } else {
           return false;
       }
   } else {
       return false;
   }
}

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mpict - ۹-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ صبح

سلام این ارور یهنی چه در صورتی که من نام را وارد می کنم

هشدار
لطفا نام خود را وارد نمایید.
خطا
Your Akismet API key is not valid.
فرم پیش ثبت نام دوره ها

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۹-۱۱-۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ عصر

پلاگین Akismet رو غیر فعال کنید.
اگر هم میخواهید فعال بمونه در تنظیمات ار اس فرم سر برگ Akismet اضافه شده که میتونید API که از سایت زیر گرفتید وارد کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen-73 - ۱۱-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ عصر

ببخشید برای پلاگین پی دی اف نتونستید کاری انجام بدید که فارسی بشه پی دی اف فرستاد ؟ زبان فارسی رو پشتیبانی نمی کنه متاسفانه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen-73 - ۱۱-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ عصر

مشکل در آموزش نمایش فرم قبل از تایید نهایی در ار اس فرم RS Form

خیلی ممنون از آموزش فقط من هر چی انجام میدم نمیشه نمیدونم که باید هر کدوم از '' هایی که مشخص کردین رو چی بذارم مثلا تو خط زیر
document.getElementById('nameP').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
نام یکتای فیلد رو باید به جای Name بذارم یا به جای nameP
ویا در خط زیر
document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
به جای RadioGroup و radioGroupP باید چی بذارم ؟
با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - shobeir - ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ صبح

سلام
خسته نباشید

من از پلاگین پرداخت پی لاین برای فروش بلیط استفاده می کنم. همه چی درسته فقط یک مشکل دارم که کاربر باید بعد از پرداخت و هنگام برگشت به سایت، مشخصات خرید و کد رهگیری تعریف کردم رو ببینده و پرینت بگیره !!
دوستان می تونن در این زمینه کمک کنید ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ صبح

نقل قول: ببخشید برای پلاگین پی دی اف نتونستید کاری انجام بدید که فارسی بشه پی دی اف فرستاد ؟ زبان فارسی رو پشتیبانی نمی کنه متاسفانه
فارسی رو پشتیبانی نمیکنه
نقل قول: خیلی ممنون از آموزش فقط من هر چی انجام میدم نمیشه نمیدونم که باید هر کدوم از '' هایی که مشخص کردین رو چی بذارم مثلا تو خط زیر
document.getElementById('nameP').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
نام یکتای فیلد رو باید به جای Name بذارم یا به جای nameP
ویا در خط زیر
document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
به جای RadioGroup و radioGroupP باید چی بذارم ؟
با تشکر

فکر میکنم درپیام خصوصی هم سوال کردید جواب دادم
ببینید از اینی که میگم نمیتونم واضح تر بگم اگه بیشتر علاقه داشتید یادگیری جاوااسکریپت رو شروع کنید

مثلا یک فیلد ایجاد میکنیم با نام test حالا میخوایم این فیلد در جاوا عملی رو انجام بده اگر مستقیم در جاوا نام فیلد رو در نظر بگیریم ممکن است موقع لود فرم این عملیات شرطی یا رفتاری که ما میخوایم با اجرای اون فیلد انجام بشه خارج از زمان خودش اجرا میشه که معمولا با خطا مواجه بشه.
برای همین مایک متغیر تعریف میکنم برای هر نام یکتا به این شکل "نام یکتا" + "P" یا اگر نام یکتا test باشه میگیریم testP
و همونطور که در کد مشخصه میگیم > این "کد" = با این "کد" در جاوا
امیدوار کاملا روشن شده باشید.

موفق باشید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mashhadvam - ۲۳-۱۱-۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ عصر

می خواستم بدون چجوری میتونم از قسمت محاسبگرش استفاده کنم مبعغ وام رو با تعداد اقساط بدم درصدم بدم بهم خروجی وام رو بده

مبلغ کل وام : میلیون تومان
مدت اقساط : ماه
نرخ سود وام : %
...................................
مبلغ هر قسط : میلیون تومان در هر ماه
مبلغ کل بازپرداخت

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - adiban - ۲۸-۱۱-۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ صبح

سلام
دوستان خسته نباشید مخصوصا مهندسین سلیمانی و گنجی

دو سوال خیلی مهم و فوری دارم
یک : میخوام فرمی که ساختم در روزها و ساعات خاصی نمایش داده شود
یعنی شنبه تا پنجشنبه در یک بازه زمانی و جمعه ها در یک بازه زمانی دیگر

دو : ایا بجز پیامک و ایمیل راه دیگه ای به نظرتون میرسه که مدیر سایت از ثبت اطلاعات یک نفر با خبر شود؟

باتشکر از همه عزیزان