پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۸-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ عصر

شما میتونید در طرح های فرم از اچ تی ام ال و سی اس اس اختصاصی استفاده کنید و این نیازمنده آشنایی به این موارد است.

alexp از کارمندان پشتیبان ار اس فرم این متن رو هم گذاشته تو انجمنشون :

کد:
You can use standard HTML and CSS inside the Form layout area... so you can arrange the fields using the table structure

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - iranoo - ۸-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ عصر

نمونه مشابه ای نیست برای این منظور؟
یا روشی که حالا نه خود جدول ولی شکل و ساختارش جوری در بیاد که بشه راحت نوشت؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۸-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ عصر

من ندارم و سرچ هم کردم براتون پیدا نکردم ولی امیدوارم اقای سلیمانی یا دیگر دوستان داشته باشند براتون ارسال کنند.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - iranoo - ۸-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ عصر

خوب من الان بخوام فیلد کد ملی بزارم با حالت اعتبار سنجی که شخص کد ملی صحیح رو وارد کنه باید چیکار کننم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۸-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ عصر

من توضیحات Custom validation rules یا همون ایجاد اعتبار سنجی جدید رو براتون قرار میدم.یک تصویر و متن سایت کپی شده در فایل تکست تا بتونید هم ببینید و هم کپی کنید البته نمیشه دقیق کاری کرد مگر دسترسی به بانک اطلاعاتی کدهای ملی داشته باشید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ صبح

نقل قول: وقت بخیر
می خواستم بدونم چطور باید منو که واسه تاریخ تولد ساختم رو کوچیکتر کنم در شکل زیر اگر ببینید من یک آیتم برای تاریخ تولد ساختم
اما اندازش بزرگه چطور باید کوچیکترش کنم؟؟؟؟
(نسخه پولی انجمن)

برای این کار از صفات و خواص > اندازه را از 20 به پایین تر تغییر بدید

نقل قول: من توضیحات Custom validation rules یا همون ایجاد اعتبار سنجی جدید رو براتون قرار میدم.یک تصویر و متن سایت کپی شده در فایل تکست تا بتونید هم ببینید و هم کپی کنید البته نمیشه دقیق کاری کرد مگر دسترسی به بانک اطلاعاتی کدهای ملی داشته باشید.

برای صحت کد ملی یک الگوریتم ریاضی وجود داره که میتونید کدهای جاوا رو پیدا کنید و در فیلدتون اعمال کنید. این عبارت و جستجو کنید "صحت کد ملی"

متاسفانه فرم مشابه ندارم آقای گنجی ولی به نظر من یک فرم داینامیک ایجاد کنند که با پر کردن هر ردیف یک ردیف جدید باز بشه خیلی قشنگ تره
ولی اگر شبیه این بخوان باید در طرح بندی قالب تغییر ایجاد کنند.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ عصر

اعتبار سنجی برای کد ملی رو میتونید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - iranoo - ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ عصر

ممنونم از شما جناب گنجی و آقای سلیمانی
واقعا راهنمایی ها شما برام تا اینجا خیلی خوب بودن
فقط اونجای که گفتین باید فرم رو بصورت داینامیک دقیق من ساختار این چنین کار نکردم و بلد نیستم
ممنون می شم راهنماییم کنید یا اگر هزینه داره بگید من مشکلی ندارم چون کارم بصورت فشرده هست.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - iranoo - ۱۰-۱۰-۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ عصر

دوستان اگرکسی می تونه به من کمک کنه واقعا نیاز فوری به کمک دارم

مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ عصر

سلام خسته نباشید من
پلاگین pdf رو در rsform نصب کردم اما با زبان فارسی مشکل داره و فونتهایی هم که هست همشون برای انگلیسییه هر کاری کردم نشد فونت اضافه کنم و پی دیافی رو که می سازه به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نشون میده کسی نسخه فارسی شده رو نداره ؟