پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ صبح

لینک حذف شد.

سلیمانی

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ صبح

درود
این فیلم دراصل تبلیغاتی هست تا آموزشی.هرچند این تاپیک ایمیل نیست و مشکلات باید در تاپیک های جداگانه و انجمن خودشون مطرح بشه. اما شما باید یک ایمیل در هاست بسازید و در تنظیمات SMTP سایت جوملاییتون اطلاعات اتصال از طریق smtp اون ایمیل رو وارد کنید تا ایمیلهاتون اسپم نشه این چیزیه که از همه مهمتره اما در این آموزش تبلیغاتی گفته نشده است.
در سی پنل یا همان کنترل پنل WHM که بهترین کنترل پنل دنیاست میتونید براحتی DKIM که مخفف DomainKeys Identified Mail رو فعال کنید :

کد:
Enabling DKIM
To enable DKIM, follow these steps:

In the Mail section of the cPanel home screen, click Email Authentication.
Under DKIM, click Enable

همچنین برای فعال کردن SPF که مخفف Sender Policy Framework هست هم در همان صفحه میتونید فعالش کنید :

کد:
Enabling SPF
To enable SPF, follow these steps:

In the Mail section of the cPanel home screen, click Email Authentication.
Under SPF, click Enable.

سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای تست هست که میتونید واردش بشید و به آدرسی که بهتون میده یک میل بزنید و نتیجه رو بررسی کنید.

سایت های زیادی هستند مانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که ایمیل رو چک میکنند.

کار اصلی شما ایجاد یک ایمیل در هاست و استفاده از تنظیمات smtp در تنظیمات جوملاست که ایمیل از طریق اکانت اصلی ارسال بشه.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۴۰ عصر

بله من معذرت میخوام لینک حذف شد.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - feizypour - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ عصر

با سلام
من این پلاگین رو دارم. اگه جناب آقای بهارلو ادمین محترم اجازه بفرمایند می تونم اینجا براتون آپلود کنم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - iranoo - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ عصر

من الان این پلاگین رو پیداش کردم اما ی سری سوالت و مشکلات دیگه داشتم ممنون می شم دوستان راهنماییم کنند

Joomla! user registration Plugin

این پلاگین برای ثبت نام هست در فرم ساز.

حالا پیداش کردم و تنظیمات و کاراشم به درستی انجام می دم اما دوتا سوال می مونه
چطور تنظیمش کنم که بعد از ثبت نام توسط فرم و در مرحله بعد پر کردن فرم مورد نظر
براش یوزر و پسورد از طریق سامانه پیام کوتاه ارسال بشه
مشکل این نیست که تنظیمات پیامک رو نمی دونم این هست چطور بصورت اتوماتیک یوزر واقعا ساخته بشه برای شخص
و بعد از ارسال پیامک قادر باشه به منو کاربری که براش تعریف کردم وارد بشه و مثلا مشخصات که تو فرمش ثبت کرد ویرایش کنه
مثلا با فرمت CSV که قبلا دیده بودم بتونه وارد بشه و ویرایش کنه خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید
(در صورت نیاز بگید تا دست رسی بدم)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ عصر

کدام پلاگین رو میخواهید منتشر کنید ؟
اگر برای شخصی میخواهید بفرستید میتونید از طریق پیام خصوصی ارسال کنید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - iranoo - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ عصر

من پلاگین Joomla! user registration Plugin روی فرم RSform نصب کردم
حالا می تونم تنظیم کنم یوزر هم بسازه و ذخیره بشه ولی طبق چیزی که گفتم
مثلا می خوام یوزر تو خود سرویس جوملا من هم ثبت بشه که بعدا بصورت پیامک و ایمیل برای
شخصی که ثبت نام کرده و فرمش رو پر کرد ارسال بشه که شخص بتونه بعدا به پنل کاربری سایت مراجعه کنه و وارد بشه و اقدام به تکمیل یا ویرایش اطلاعاتش بکنه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ عصر

نقل قول: ابا دم شما گرم
یعنی کسی نیست جواب ما رو بده!!!؟

یه سوال داشتم
وقتی یک فیلد متنی درست می کنیم ، در تنظیمات فیلد ، قسمتی هست به نام "مقدار پیش فرض" چطور میتونیم متنی رو که در این قسمت وارد کردیم در هنگام نمایش در فرم ، تغییر رنگ بدیم(مثل فرم های حرفه ای کم رنگ باشه متن اش) و وقتی روی فیلد کلیک کردیم برای تایپ ، خود به خود متن پیش فرض پاک بشه؟

ممنون از راهنماییتون.

آموزشش رو در انجمن منتشر کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۷-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ صبح

سلام
من کدهای این پست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو که در قسمت استایل فرم میزارم هیچ اتفاقی نمیفته.
باید کار خاص دیگه ای هم انجام بدم ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - iranoo - ۷-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ عصر

سلام من می خواستم برای فرم استخدام یک فیلد تاریخ تولد اینجاد کنم
برای مثال از تاریخ 1330 تا تاریخ 1380 شخص بتونه تاریخ انتخاب کنه اما
نمی دونم چطور ست کنم که بشه ممنوم می شم من راهنمایی کنیدEyes

و یکجا دیگه من می خوام مراحل رو ذخیر کنم که این ارور رو می ده می خواستم بدونم
منظور از این چیه ممنومنم