پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mahan - ۳-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ صبح

درود بر شما
به نمونه هایی که با نصب آر اس فرم به صورت پیش فرض ایجاد می شوند توجه کنید تا نحوه چگونگی تنظیم ارسال ایمیل برای مدیر و کاربر را ببینید
تایپیک آموزش های آر اس فرم در این انجمن را به دقت مطالعه کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - parisa.z - ۳-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ صبح

سلام
من هرچقدر این افزونه رو نصب تو جوملا که روش کلیک میکنم ارور میده چن بارم پاک کردم دوباره نصب کردم باید چیکار کنم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mehrankarami - ۳-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ عصر

بابا دم شما گرم
یعنی کسی نیست جواب ما رو بده!!!؟

یه سوال داشتم
وقتی یک فیلد متنی درست می کنیم ، در تنظیمات فیلد ، قسمتی هست به نام "مقدار پیش فرض" چطور میتونیم متنی رو که در این قسمت وارد کردیم در هنگام نمایش در فرم ، تغییر رنگ بدیم(مثل فرم های حرفه ای کم رنگ باشه متن اش) و وقتی روی فیلد کلیک کردیم برای تایپ ، خود به خود متن پیش فرض پاک بشه؟

ممنون از راهنماییتون.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - kareez - ۴-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ صبح

مطمئن هستید که قالبتون فارسیه؟
شیوه ی نمایش عناوین فیلدها و گزینه هاش نشون می ده که قالب فارسی نیست.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_pa48 - ۴-۱۰-۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ عصر

با سلام
مشکلی که دارم اینه که ایمیلی که به کاربر ارسال میشه که فرم را تکمیل کردی و تشکر و... به اسپم باکسش میره
این قابل اصلاح است؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۴-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ عصر

نقل قول: سلام
من هرچقدر این افزونه رو نصب تو جوملا که روش کلیک میکنم ارور میده چن بارم پاک کردم دوباره نصب کردم باید چیکار کنم؟

چه اروری؟؟؟ دمو یا تصویر لطفا.

نقل قول: با سلام
مشکلی که دارم اینه که ایمیلی که به کاربر ارسال میشه که فرم را تکمیل کردی و تشکر و... به اسپم باکسش میره
این قابل اصلاح است؟

از تنظیمات smtp استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام وقت بخیر دوستان عزیز
من نیاز به راهنمایی دارم در باب فرم ساز جوملا ی سری سوالت داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید:

فرم ساز RSFORM

1.من می خوام شخص قبل از پر کردن اطلاعات فرم اقدام به ثبت نام در سایت کنه و بعد از اون با زدن کلید ادامه
یا همچین چیزی به صفحه تکمیل فرم بره یا به همون صورت چند مرحله ای.

2.من قسط دارم یک سری جداول برای آیتم های بسازم اما از دستور هاش اطلاعای ندارم یک لینک نمونه در زیر هست برای
رسوندن منظورم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3.اما یک مشکلی که الان با اون در گیر هستم من یک فرم در این فرم ساز ساختم حالا وقتی بصورت آزمایشی
در سایت تمام فیلد ها رو پر می کنم و پیام تشکر میاد که متشکریم از تکمیل ثبت نام شما ایمیلی نه به مدیر و نه به کاربر ارسال می شه و این ارور که(توابع ایمیل فراخوانی نشده است رو می ده)ممنون می شم در این موردم راهنمایینم کنید
که چطور توابع ایمیل رو تنظیم کنم.

1- ماژول یا منویی که فرم و باهاش نمایش میدید رو سطح دسترسیش و اعضاء قرار بدید

2- متوجه نمیشم منظورتون چیه از مشکلت عکس بگیر روش توضیح بده

3- تنظیمات خود جوملاتون مشکل داره (قبلا آموزشش رو منتشر کردم)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_pa48 - ۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ صبح

نقل قول: 3.اما یک مشکلی که الان با اون در گیر هستم من یک فرم در این فرم ساز ساختم حالا وقتی بصورت آزمایشی
در سایت تمام فیلد ها رو پر می کنم و پیام تشکر میاد که متشکریم از تکمیل ثبت نام شما ایمیلی نه به مدیر و نه به کاربر ارسال می شه و این ارور که(توابع ایمیل فراخوانی نشده است رو می ده)ممنون می شم در این موردم راهنمایینم کنید
که چطور توابع ایمیل رو تنظیم کنم.
شما احیانا رو لوکال تست نمی کنین؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_pa48 - ۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ صبح

نقل قول: از تنظیمات smtp استفاده کنید
اینو هم تنظیم کردم باز میره به اسپم باکس مشتری؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - مهرران - ۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ عصر

نقل قول: با سلام به دوستان گرامی

ضمن از تشکر از دوستان که زحمت میکشید و راهنماییهای خیلی خوبی رو ارائه میدید، هم سوال قبلیم که هنوز جواب ندادید رو دوباره میخوام بپرسم و هم یه سوال دیگه دارم
1ـ با استفاده از راهنمایی دو تا از دوستان تونستم توی طرح بندیهای کلاسیک و XHTML، آیتمهای فرم رو مقابل هم (توی یک خط افقی) قرار بدم اما هرچه کردم، نتونستم اینکار رو توی طرح بندی ریسپانسیو انجامش بدم (راستش این کار برای نسخه موبایل سایت اهمیت داره، چون وقتی از حالتهای دیگه استفاده میکنم، فرم توی نسخه موبایل ناقص دیده میشه و ترجیح میدم که توی نسخه موبایل آیتمهای فرم زیر هم دیده بشن) خواهش میکنم راهنمایی کنید که توی این حالت چه کاری باید انجام بدم؟؟؟

2ـ قصد دارم از قسمت خواص فرم بخش ایمیل کاربر رو فعال کنم تا بعد از اینکه فرم رو ارسال کرد، یک ایمیل به آدرسی که وارد کرده فرستاده بشه، برای اینکار از الگوی تنظیم ایمیل مدیر استفاده کردم اما هیچ اتفاقی نمیفته و ایمیلی برای کاربر ارسال نمیشه، خواهش میکنم راهنمایی کنید که این کار رو چطور باید انجام بدم؟؟

با سلام به همه دوستان؛
دو هفته ای هست که سوالم رو مطرح کردم اما جوابی نگرفتم،
اگر دوستان میتونن راهنمایی کنن که چطور میتونم توی طرح بندی ریسپانسیو بلوکهای فرم رو روبروی هم قرار بدم؟
در مورد فعال شدن ایمیل کاربر هم موضوع رو تا حدودی حل کردم، فقط مشکلی که دارم اینه که ایمیلها میره توی پوشه اسپم کاربر (البته تنظیمات smtp رو هم انجام دادم)، برای حل این موضوع چه کاری باید انجام بدم؟
سوال دیگه هم که دارم این که، چطور میتونم کاری کنم تا مقدار پیش فرض داخل فیلدهای متنی، وقتی که کاربر داخلشون کلیک میکنه حذف بشه و اگر مقدار خواسته شده (مثلاً ایمیل) رو وارد نکرد دوباره مقدار پیش فرض نمایش داده بشه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_pa48 - ۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ عصر

سلام
منم smtp رو تنظیم کردم ولی بازم میره به اسپم