پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - omidsaghezi - ۴-۹-۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ صبح

با سلام خدمت اساتید
من یک فرم برای شرکت بیمه با استایل xhtml 1 خطی رو ساختم ، یکی از ایتمها شماره پلاک اتومبیل هستش،که من بصورت یک فیل متنی قرار دادم که ویرایش اون سخت هستش ، میخوام آیتم توی یک ردیف به صورت شماره ها فیلد متنی 2 و 3 رقمی( اعداد پلاک )و دراپ داون حرف پلاک و نوشته ایران فیکس باشه
خواهشن کمک کنید فرم رو تکمیل کنم
فایل پیوست رو ملاحظه فرمایید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۴-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ عصر

باید سه تا فیلد درست کنی
اولی {ایران}(شماره پلاک) و (کد)
بعد از قسمت استایل تیک اتومات و برداری و b/ آخر اولی
اول و آخر دومی
و اول اخرین فیلد رو برداری تا فیلد ها کنارهم نمایش داده بشن و سایزشون رو هم کوچیک کن

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - omidsaghezi - ۵-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ صبح

من b/ ندیدم توی کد xhtml ، استاد اگه امکان داره لطفا مبتدی تر راهنمایی بفرمایید ممنون

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۵-۹-۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ عصر

سلام من اشتباه کردم در طرح بنید xhtml 1 فرق داره

از آخر فیلدی که میخوای فیلد بعدی ادامش باشه تگ </li> رو بردار

و از اول فیلد بعدی که قراره به ادامه قبلی بره این رو بردار

<li class="rsform-block rsform-block-product2">

و به همین ترتیب

توضیح: تیک گزینه "طرح بندی خودکار" رو بردارید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - omidsaghezi - ۶-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ صبح

مهندس سلیمانی ممنون بابت جواب
ولی با اینکه از قسمت خواص سایز فیلد رو کم میکنم و توی پنل مدیربت فرم شکل درست میشه ولی کار نهایی در وب سایت همون اندازه(20) دیفالت رو داره
در ضمن کش وب جولا و هاست رو پاک کردم
ممنون
مشکل تغییر سایز نکردن فیلد حتی با تغییر در اندازه هستش

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۶-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ صبح

نقل قول: سلام
خروجی پی دی اف از فرم ها می خواهم
چه می تونم خروجی پی ای اف بگیرم؟

آقا رضا دقیقا میتونی بهم بگی میخوای چکار کنی؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - omidsaghezi - ۷-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ عصر

سلام جناب سلیمانی
چرا سایز فیلدها با اینکه از کنترل پنل تغییر داده میشه و اونجا تغییر کرده ، تغییر نمیکنه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۸-۹-۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ صبح

تماس که گرفتید بهتون گفتم یه بکاپ از فرمتون برام بفرستید
من در فرم های خودم چک کردم درست بود.

برعکس بودن مکان نام فیلد و خود فیلد rsform - YasinDesign - ۱۰-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ صبح

سلام

بنده در rsform یک فرم گداشتم
ولی عنوان فیلد به جای اینکه سمت راست باشه افتاده سمت چپ فیلد .

راهنمایی کنید به چه صورت درست کنم ؟
دارم روی لوکال کار میکنم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۱۱-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ صبح

لینک دمو بزارید با چندتا تغییر در سی اس اس قابل حله.
یک دایرکشن یا float میخواد تا موقعیت ها تغییر کنه.