پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rasooli.m - ۲۴-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ صبح

با سلام
من برای آموزشگاه یه فرمی می خوام که اطلاعات کاربر نظیر (نام، نام خانوادگی، ایمیل، تلفن همراه و..) رو دریافت کنه.
یه فیلد هم داشته باشه که کاربر شماره سریال گواهینامه رو وارد کنه.

در صورتی که شماره گواهینامه معتبر باشه، یه صفحه باز بشه و مشخصات دارنده گواهینامه نشون داده بشه. در غیر اینصورت پیغام شماره سریال نا معتبر هست رو بده.

با آر اس فرم میشه چنین کاری انجام داد؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۴-۸-۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ عصر

من فک میکنم که برای این کار باید یه دیتا بیس داشته باشی که مشخصات وروردی با دیتابیس مقایسه بشه
بعد در صورت وجود نشون داده باشه
مثلا حالتی که ایمیل و نام کاربری یه کاربر چک میشه و پیغام میده که این ایمیل و یا نام کاربری موجود هست یا نه
میشه شماره گواهینامه ملاک مقایسه باشه در صورتیکه موجود باشه سایر مشخصات رو توی لیست نشون بده

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۵-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ صبح

اگر شماره های از قبل ثبت شده منظور هست که همونطور که دوستمون mohi گفتند باید دیتا بیسی و جود داشته باشه

اما فکر میکنم شماره سریال گواهی نامه هم مثل کارت ملی یک الگوریتم ریاضی داشته باشه

میتونید معیار این الگریتم رو قرار بدید (با استفاده از کدهای جاوا اسکریپت)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - travian - ۲۶-۸-۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ عصر

سلام دوستان
تقریبا دو هفته پیش یه فرم ساختم و تو صفحه تماس با ما قرار دادم که فرم بدون هیچگونه مشکلی نمایش داده میشد

ولی الان تو صفحه تماس با ما ، تو قسمت پایین فرم این ارور ها نمایش داده میشه:
[تصویر:  79329787233662083930.png]

واسه حل این مشکل دقیقا باید چیکار کنم ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - adiban - ۲۷-۸-۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ صبح

سلام خدمت همگی دوستان
نحوه متفاوت نمایش فرم ساخته شده
من یه فرم ساز رو داخل دوتا سایت مختلف نصب کردم
ولی طریقه نمایش و نشان دادن ان ها باهم فرم می کند
بنده میخواهم شبیه عکس Untitled1 فرمم نمایش داده شود
ولی در صورتی که اینطور نیست
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - adiban - ۲۷-۸-۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ صبح

من دقیقا همچین فرمی میخوام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ عصر

نقل قول: سلام دوستان
تقریبا دو هفته پیش یه فرم ساختم و تو صفحه تماس با ما قرار دادم که فرم بدون هیچگونه مشکلی نمایش داده میشد

ولی الان تو صفحه تماس با ما ، تو قسمت پایین فرم این ارور ها نمایش داده میشه:
[تصویر: 79329787233662083930.png]

واسه حل این مشکل دقیقا باید چیکار کنم ؟

چند تا دلیل ممکنه داشته باشه که باید چک کنید
1- تصویر social.png رو چک کنید در مسیری که در تصویر هم مشخص هست وجود داره یا نه
2- ممکنه افزونه ای استفاده کردید که در کدهای جاوا اسکریپت تداخل داره
3- در طرح بندی - "آیا طرح بندی بصورت خودکار ایجاد شود ؟ " را بله قرار بدید یا در بعضی نسخه ها تیک این گزینه رو فعال کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ عصر

نقل قول: سلام خدمت همگی دوستان
نحوه متفاوت نمایش فرم ساخته شده
من یه فرم ساز رو داخل دوتا سایت مختلف نصب کردم
ولی طریقه نمایش و نشان دادن ان ها باهم فرم می کند
بنده میخواهم شبیه عکس Untitled1 فرمم نمایش داده شود
ولی در صورتی که اینطور نیست
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

وقتی در یک سایت فرمی میسازید فرم از کدهای css پیشفرض سایت پیروی میکنه
و برای تغییر میتونید از قسمت css/java شکل ظاهری فرم رو تغییر بدید
قبلا اموزشش و چند فرم ساخته شده را در انجمن منتشر کردم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ عصر

نقل قول: من دقیقا همچین فرمی میخوام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر دقیقا همین رو میخواید براتون در پیام خصوصی ارسال کردم
اگر هم خواستید گذینه هاش و کم و زیاد کنید یه مقدار مشکل هست
اموزش این مورد رو هم در انجمن منتشر کردم اگر مرحله به مرحله پیش برید انجام میدید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezaetemadi - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ عصر

سلام
خروجی پی دی اف از فرم ها می خواهم
چه می تونم خروجی پی ای اف بگیرم؟