پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mahdiran2006 - ۱۰-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ عصر

سلام خدمت اساتید عزیز
من می خوام یه فرمی بسازم که مثل یه سیستم نوبت دهی کار کنه
مثلا: ظرفیت 10 نفر
وقتی کسی ثبت نام می کنه ظرفیت یک نفر کم بشه و اگه ظرفیت تکمیل باشه برای نفر بعدی قابلیت انتخاب وجود نداشته باشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۱-۶-۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ صبح

(۱۰-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ عصر)mahdiran2006 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید عزیز
من می خوام یه فرمی بسازم که مثل یه سیستم نوبت دهی کار کنه
مثلا: ظرفیت 10 نفر
وقتی کسی ثبت نام می کنه ظرفیت یک نفر کم بشه و اگه ظرفیت تکمیل باشه برای نفر بعدی قابلیت انتخاب وجود نداشته باشه

فک میکنم برای این موضوع کامپوننت نوبت دهی وجود داشته باشه
البته توضیح کامل نداید که چه چیزی مد نظرتون دقیقا هست ولی برای نوبت دهی کامپوننتش هست
اگه میخاید با ارس فرم بسازید
باز هم دقیقا توضیح بدید چه فیلدهایی میخاید غیر از ظرفیت توش باشه و شمارنده داشته باشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_1351 - ۱۳-۶-۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ صبح

سلام دوستان...
کسی هست که به من کمک کنه؟

میخوام آر.اس فایروال رو دانلود کنم.
تویه سایت گم شدم.7777
کمک کمک کمک

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - مهرران - ۱۳-۶-۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ صبح

با سلام

من همچنان منتظر جواب هستم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - moas - ۱۳-۶-۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ عصر

من میخوام تاریخ و ساعت پرشدن فرم به همراه بقیه اطلاعات فیلدهای فرم به ایمیل ارسال بشه چه کدی و کجا باید وارد کنم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - کامران01 - ۱۷-۶-۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ عصر

با سلام به همه دوستان

من توی کار طراحی تازه کار هستم و خیلی چیزها رو درست متوجه نمیشم، برای اولین سایتی که دارم با جوملا طراحی میکنم میخوام یه فرم با RSform بسازم اما دو تا کار رو نتونستم انجام بدم، اگر من رو راهنمایی کنین، ازتون ممنون میشم

اولی اینکه از طریق آموزش ايجاد دو دراپ داون وابسته به هم، دو تا دراپ داون رو به هم پیوسته کردم اما از طریق آموزش دراپ داونهای وابسته به هم نامحدود نتونستم دراپ داون سوم رو به قبلی وابسته کنم، یه مثال از قرار دادن کدها رو اینجا پیوست میکنم، بهم بگین کجا رو اشتباه انجام دادم؟
دومی هم اینکه پیوست آموزشها رو نتونستم توی RSform نصب کنم، اگر میشه توی این زمینه هم من رو راهنمایی کنین

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - رضاندیمی - ۱۸-۶-۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ عصر

با سلام،آیا کسی میدونه که با ار ای فرم میشه عکسهای انتخابی گذاشت؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۱۹-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ صبح

منظورتون از عکس های انتخابی چی هست ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - رضاندیمی - ۱۹-۶-۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ عصر

میخوام یه عکسایی بذارم و کاربر بیاد عکسی رو واس خودش انتخاب کنه و تو مدیریت ثبت بشه.از چه راهی میتونم آقای گنجی؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - aminafz - ۲۲-۶-۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ عصر

سلام و ممنون از فروم خیلی کاربردی، بدرد بخور و خوبتون.Inlove
من یه کاری میخوام تو فرم ساز انجام بدم ولی نمیدونم چطوی لطفا کمکم کنید.
میخوام یه جدول تو فرم ساز باشه مثلا به عنوان مدارک تحصیلی که چندتا ردیف داشته باشه که کاربر بتونه اطلاعاتی از نوع مدرک، تاریخ اخذ و غیره رو توش بتونه وارد کنه. مثل چیزی که توی فرم های کاغذی رایجه.
ممنون میشم کمک کنید.
Rose