پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۲-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ صبح

ممنونم، درست شد
حالا چطوری دکمه جستجو رو به محتوا که همون بانک های اطلاعاتی هستن لینک بدم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۲-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ عصر

سلام
سوال آخرین تاپیکم واضح نیست و چون دیگه ویرایش نمیشه مجدد تاپیک زدم
دراپ داون داینامیک و طبق آموزش های خوبتون انجام دادم Rose واقعا ممنون فقط حالا میخوام وقتی دکمه جستجو زده میشه موارد مربوطه از لیست انتخابی رو بیاره، در واقع چطوری دکمه ارسال جستجو رو به محتوای سایت که همون بان کهای اطلاعاتی هستن لینک بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
tehran-jobs.ir

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ صبح

دوستان راهنمایی نمیفرمایین؟ :-(

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ صبح

میشه یه دمو بزارید واقعیتش من چندین بار خوندم اما متوجه نشدم
اگه میخاد جستجو داشته باشید
یا از مجموعه های ار اس فرم استفاده کنید
یا از مدیریت ارسالی ها

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezaetemadi - ۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ عصر

با سلام
می خواهم بعد از ثبت نام کاربر یک ایمیل تاییده ارسال بشود
یعنی لینک تایید برای کاربر ارسال بشود تا کاربر در ایمیل آن را تایید کند بعد بتواند وارد پنل کاربری خودش بشود

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ عصر

جناب mohi من برای مشاغلی که توی فرم هست برای هر کدوم مجموعه درست کردم و زیرشاحه های هر کدوم هم میشن مطالب اون مجموعه ای که درست کردم، حالا میخوام وقتی از فرم مشاغل ایتمی انتخاب میشه و شخص دکمه جستجو رو میزنه مطالب اون مجموعه مرتبط رو نشون بده، امیدوارم خوب توضیح داده باشم
اصلا امکان پذیره؟
tehran-jobs.ir

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ عصر

(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ عصر)ghezi65 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب mohi من برای مشاغلی که توی فرم هست برای هر کدوم مجموعه درست کردم و زیرشاحه های هر کدوم هم میشن مطالب اون مجموعه ای که درست کردم، حالا میخوام وقتی از فرم مشاغل ایتمی انتخاب میشه و شخص دکمه جستجو رو میزنه مطالب اون مجموعه مرتبط رو نشون بده، امیدوارم خوب توضیح داده باشم
اصلا امکان پذیره؟
tehran-jobs.ir

یه ایده به ذهنم رسید اما نمیدونم میشه یا نه من این کارو برای قیمت انجام دادم فیلد های من مالی بود وقتی دراپ دان هارو میزدم قیمت ها باهم جمع میشد و دکمه درج رو که میزدم یه قیمت پایین نمایش داده میشه نمیدونم اکان پذیر هست روی فیلدهای متنی و این که یه لیست نشون بده شاید اگه از فیلد جعبه متن استفاده کنید
برای این که همه اینا باهم جمع بشه از قسمت ویژگی ها محاسبات استفاده کنید

نمیدونم میشه یا نه

چون نمیخاستم درگیر کد بشید بشید این راه به ذهنم رسید اگه جواب نداد باید توی قسمت اسکریپت یه تابع بنویسد

و توی دکمه جستجو فراخوانی ش کنید
امتحان کنید اگه نشد
توابع جستجو رو پیدا کنید

(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
می خواهم بعد از ثبت نام کاربر یک ایمیل تاییده ارسال بشود
یعنی لینک تایید برای کاربر ارسال بشود تا کاربر در ایمیل آن را تایید کند بعد بتواند وارد پنل کاربری خودش بشود

در تایپیک آموزش ارسال ایمل به کاربر رو بخونید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۵-۴-۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ صبح

ممنونم جناب mohi، اینکه درگیر کد نشم خیلی عالیه فقط من اصن متوجه منظور شما نشدم ، محبت میکنید ساده تر توضیح بدین
سپاس

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۵-۴-۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ صبح

(۱۵-۴-۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ صبح)ghezi65 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم جناب mohi، اینکه درگیر کد نشم خیلی عالیه فقط من اصن متوجه منظور شما نشدم ، محبت میکنید ساده تر توضیح بدین
سپاس

یه عکس پیوست گردم برید توی فرم قسمت گزینه ها
محاسبات رو انتخاب کنید ببیند میشه با این انجام بدید روی فیلد های متنی

از گزینه condition هم میشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۸-۴-۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ عصر

جناب mohi در فرم من در قسمت افزونه های پیشنهاد شده تنها گزینه نگاشت و داره و گزینه های فیلدهای شرطی و محاسبات رو نداره، فرم ساز رو پاک کردم و مجددا نصب کردم اما باز هم اون گزینه ها رو نداره ، ممنون میشم راهنمایی کنید