پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ صبح

(۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ صبح)aslani606 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من از پلاگین زرینپال استفاده کردم

اگر بخواهیم یک مبلغی را کاربر خودش وارد کنه و به صورت انتخابی نباشه باید چکار کرد؟
از دکمه donation استفاده کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - aslani606 - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ صبح

سلام
در فرم من کاربر میتونه از بین چند گروه یک گروه را انتخاب کنه که این گروه زیر مجموعه داره که دارای قیمت هست حالا چطوری میشه بخش پرداخت را برای این کار طراحی کرد با استفاده از زرین پال
یعنی
کاربر از بین چند گزینه در لیست کشویی اول ،گزینه تک ستاره را انتخاب میکنه و بعد از یک لیست کشویی دیگه ار بین چند انتخاب (مبلغ) یکی را انتخاب میکنه
گزینه اول(در لیست کشویی اول) هیچ قیمتی نداره که با گزینه دوم(لیست کشویی دوم) جمع بشه
که قیمت نهایی هم در همین انتخاب آخر هست
حالا من چطوری میتونم این کار رانجام بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ صبح

multiply product و single product برای لیست کشویی ها
بعد از donation برای درج قیمت توسط کابر و total برای جمع محصولات

حالا برای اینکه لیست کشویی ها داخلش قیمت باشه اینجوری مینویسی داخل ایتم هاش
کد:
1000| اگهی یک ستاره[p1000]
در قسمت پیکربندی در قسمت payment حالا برای شما زرین پال هست تنظیماتش رو انجام میدی

نسخه ارس فرم تون پیشنهاد میده به rev 48 ارتقا بدید اگه این ورژن نیست

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - aslani606 - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ صبح

سلام
من چطوری میتونم از روش "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" در فرمهای پردخات زرین پال استفاده کنم
برای دراپ دان معمولی جواب داد
ولی برای پرداخت multiply product زرین پال راهنمای گفته شده انجام دادم نشد

آیا راهی برای این کار هست
نقل قول: کاربر از بین چند گزینه در لیست کشویی اول ،گزینه تک ستاره را انتخاب میکنه و بعد از یک لیست کشویی دیگه ار بین چند انتخاب (مبلغ) یکی را انتخاب میکنه
گزینه اول(در لیست کشویی اول) هیچ قیمتی نداره که با گزینه دوم(لیست کشویی دوم) جمع بشه
که قیمت نهایی هم در همین انتخاب آخر هست
حالا من چطوری میتونم این کار رانجام بدم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ صبح

من خودم برای اینکار برای اینکه دراپ دان ها بهم وابسته باشن میرم تو قسمت گزینه ها بخش فیلدهای شرطی
بعد برای هر دراپ دانی که میخام وابسته باشه یه شرط ایجاد میکنم
مانند شکل
این قسمت در rev 44 به بالا هست

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - aslani606 - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ صبح

خیلی ممنون
برای این شرط دستوری که باید نوشته بشه چی هست؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ صبح

(۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ صبح)aslani606 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون
برای این شرط دستوری که باید نوشته بشه چی هست؟

چیزی نیازی نیست بنویسید
فقط جدید رو بزنید و بعد خودتون متوجه میشدی چطوری خیلی ساده است

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - aslani606 - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ صبح

خیلی ممنون
راه خوبیه ولی من لان یک مشکلی دارم
وقتی کاربر از یک گروه یک قیمت را انتخاب کنه به قیمت نهایی اضافه مییشه.حالا اگر کاربر پشیمون بشه و بخواد از یک گروه دیگه یک قیمت دیگه انتخاب کنه قیمت قبلی به جمع نهایی اضافه میشه و من نمیخوام اینجوری بشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ صبح

فرمتون رو دیدم
خوب به هم وصل نکردید
فقط با گزینه اول ینی یک ستاره دراپ دان پاینی باز میشه
شما باید برای همه موارد اون رو اشکار کنید
همون شریطی رو که گذاشتید باز کنید که ویرایش بشه
بعد به تعداد لیست ستاره دارتون اضافه رو بزنید
و به ازای هر کدوم شرط بزارید که دراپ دان باز بشه
بعد اینجوری هر کدوم از قیمت ها رو انتخاب کنه اپ دیت میشه و جدید میشه
الان چون فقط شرط روی یکی هست من الان دو ستاره بزنم
لیست جلومنیست که قیمت جدید رو انتخاب کنم

متوجه شدید؟ امیدوارم خوب توضیح داده باشم Rose
نمونه فرمهای خودم رو گذاشتم ببیند من توی دراپ دانم دوتا ایتم دارم به ازای هر دو تعیین کردم نمایش داده بشه
البته میتونید معکوس هم عمل کنید مثلا بر حسب نیاز نمایش داده نشه

امانکته مهم توی فرم شما اینکه دراپ دان بالایی به ازای تمامی ایتم هایش تعیین بشه که دارپ دان پایینی نمایش در بیاد

یه پیشنهاد هم برای اینکه این فیلد اجباری بشه
من توی اموزش های کاربردی اموزشش رو گذاشتم میتونید مراجعه کنید ببینید
چون دراپ دان به خودی خود اجباری نمیشه چون همواره یه فیلد درونش نوشته شده هست

فک کنم الان بهتر گفتم 01flower

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - javadrahimi - ۱۶-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ عصر

سلام دوستان می تونن یه فرم برا دانلود بزارن که دو drop down استان و شهر را داشته باشد.
فکر کنم خیلی ها بهش احتیاج دارن
با تشکر