پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - iman iman - ۳۱-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ صبح

با سلام

بنده نیاز دارم فرم به صورت مخفی شونده باشد با این تفاوت که با انتخاب یک "چک باکس" به جای یک مورد چندین فیلد متفاوت با هم ظاهر شود
مثلاً یکی از آن ها که ظاهر می شود یک فیلد متنی و یک چک باکس باشد
.
لطفاَ از این نمونه نیز آموزش دهید.
با تشکر

.

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - anzal - ۳-۷-۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ صبح

سلام
چطور میشه یک فرم رو به چند بخش تبدیل کرد؟ مثلا عنوان بخش اول مشخصات فردی شامل نام ، نام خانوادگی ، سن و ...
بخش دوم اطلاعات تماس شامل شماره همراه ، شماره ثابت ، ایمیل و ...
همینطور بخش های دیگه
در بریزینگ فرم این امکان وجود داره که میشه حتی دور بخش های مختلف کادر گرفت تا از هم مجزا باشن. اما در RSform نمیدونم چطوریه. البته میخوام اطلاعات رو در یک صفحه بگیرم نه چند صفحه

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - محمدسلیمانی - ۳-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ صبح

سلام از اینجا اموزشش و ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - anzal - ۴-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ عصر

آموزش رو خوندم. اما وقتی کد رو وارد میکنم چطوری ذخیرش کنم. هیچ گزینه ای نداره . روی ذخیره بالا هم که میزنم پیغام میده لطفاً یک نام یکتا برای فیلد انتخاب کنید, این نام میبایستی فقط از حروف لاتین باشد.

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - محمدسلیمانی - ۴-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ عصر

سلام هر فیلد باید یک نام یکتا داشته باشد مثل ایجاد منو در جوملا
مرحله یک تب ایجاد عناصر فرم
مرحله دو ساخت عنصر فرم
مرحله سه هم گذینه ذخیره سازی عناصر.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - anzal - ۴-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ عصر

ببینید من میخوام یه همچین شکلی داشته باشه فرمم. حالا نه دقیقا اینجوری ولی کادربندی بشه دیگه . البته این عکس مربوط به بریزینگ فرمه البته ظاهر RSform من با اونی که شما عکسشو قرار دادید متفاوته.
[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - محمدسلیمانی - ۴-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ عصر

دوست عزیز اگر بریزینگ فرم بیشتر شبیه چیزی هست که شما میخوای و باهاش راحت تری بهتره از همون استفاده کنید
در تکنولوژی و علم خودتون و ملزم نکنید از استفاده از یک روش و ابزار خواص بهترین و برای کار خودتون انتخاب کنید
در هر صورت برای ساخت یک فرم اول باید فیلدهاش و درست کنید و بعد ظاهرش و با کد هایی که گفته شد تغییر داد
و اینکه فرم ساز شما شبیه فرم سازی نیست که در اموزش تصویرش قرار داده شد
به این دلیله که این نسخه تجاری و یا همون poro هست و فرم ساز شما نسخه رایگان افزونه است

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - anzal - ۴-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ عصر

این نسخه رایگانه؟
به من گفتن تجاریه

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - محمدسلیمانی - ۵-۷-۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ صبح

(۳۱-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ صبح)iman iman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

بنده نیاز دارم فرم به صورت مخفی شونده باشد با این تفاوت که با انتخاب یک "چک باکس" به جای یک مورد چندین فیلد متفاوت با هم ظاهر شود
مثلاً یکی از آن ها که ظاهر می شود یک فیلد متنی و یک چک باکس باشد
.
لطفاَ از این نمونه نیز آموزش دهید.
با تشکر
.
سلام این آموزش را اینجا ببینید

RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم - fidoman - ۹-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ عصر

ارسال مطالب فرم به ایمیل مدیر سایت
سلام من دارم با ار اس فروم فرم درست میکنم وقتی مطالب فرم پر میشود و ارسال میگردد وارد کامپوننت آر اس فروم ثبت میشه میخواستم وقتی اطلاعات ثبت میشود این اطلاعات به ایمیل مدیر وب سایت نیز ارسال بشه
ایا امکانش هست اگر هست راهنمایی بفرمایید که کدام قسمت را تنطیم نمایم با تشکر