پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - parniyan - ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ صبح

سلام من rsformرو دارم دانلو د کردم وفرم هم ساختم ولی ظاهرا پلاگین نداشته برای همین شاید مشکلی که دارم حل نمیشه
مشکلی که دارم اینه که فرم ثبت نام دارم که یوزر نیم وپسورد کاربر رومیخاد
ویه فرم لاگین که این یوزرنیم وپسورد رو بخونه ولاگین کنه که نمیشناسه من باید چیکار کنم ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ صبح

آموزش این کار هست و باید جستجو کنید البته فکر میکنم با بریزینگ فرم باشه.

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezaetemadi - ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ عصر

سلام
دوستان یک سوال !
من این فرمهائی که با rs from می سازم ! فیلدهایش در کجای دیتابیس و php می شینه !؟
یعنی تو php در کجا می توانم ببینمش ! ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ عصر

(۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ عصر)sadeghpa80 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان
من می خوام دو تا دراپ دان باکس وابسته بهم درست کنم یکی برای شهر و دیگری برای استان
اما دیتای اینا رو ندارم از کجا میشه تهیه کرد
یا دوستان کسی فایل این کار رو داره ما رو از گرفتاری نجات بده
ممنون میشم
سلام فایلش و پیوست کردم
(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ صبح)parniyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرم ثبت نام دارم که یوزر نیم وپسورد کاربر رومیخاد
ویه فرم لاگین که این یوزرنیم وپسورد رو بخونه ولاگین کنه که نمیشناسه من باید چیکار کنم ؟
برای این کار باید پلاگین Joomla! user registration Plugin رو نصب کنی که تجاریه البته در انجمن های وارز میتونید گیر بیارید
و اینم آموزشش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - parniyan - ۶-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ عصر

سلام وخسته نباشید
من بعدازایجاد فرم با این کامپوننت که نسخه proهست وفارسی که یه فایل زیپ فارسی هم داشت
نصب کردم بعد ازایجاد فرم برای ذخیره فرم پیغام دادکه نام مناسب برای فیلد انتخاب کنید درصورتیکه نام انتخاب بود برای همه فیلدها بعد ازاتصال فرم به منو توی بخش مدیریت وقتی
بقیه منوها وهمین منورو باز کردم صفحه باز شده به همریخته شد وناخوانا حتی کامپوننت رو هم حذف کردم وفرم رو بازهم همین مشکلو داشت بخش پلاگین این کامپوننت بعدا دیدم که باز نمیشه یعنی وارد یه سایت میشه وخود این افزونه پلاگین نداره الان من باید چیکار کنم یه فرم دیگههم ساختم که الان دیگه نمیدونمرچیکار کنم نهمیتونم فعال کنم ونه میتونم کامپوننت رو حذف کنم میترسم دوباره همینطور بشه آیاباید فایل زبانو حذف کنم لطفا راهنمایم کنید
مرسی

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mahan - ۶-۳-۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ عصر

درود بر شما
بهتر است یکبار افزونه را کامل حذف کنید و بعد دوباره آنرا نصب کنید
از حذف شدن جداول افزونه در دیتابیس اطمینان حاصل کنید و بعد اقدام به نصب مجدد افزونه کنید
بهتر است ابتدا با فرم های موجود که در افزونه به عنوان نمونه ایجاد شده کمی کار کنید و بعد فرم خود را مرحله به مرحله ایجاد کنید و نتیجه را ببینید
در صورت بروز مشکل با ارائه دمو دوستان بهتر می توانند راهنمایی کنند

شاد باشید و شادی بخش دیگران

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - parniyan - ۷-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ صبح

مرسی این پلاگینی که نداره چی ؟
من اینو چندین بار نصب کردم یعنی اشکال از فایل دانلود شدس؟

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mahan - ۷-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ عصر

شما به دنبال کدام پلاگین هستید؟ نام آنرا بنویسید تا دوستان درصورت امکان برای شما ارسال کنند

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۷-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ عصر

(۶-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ عصر)parniyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وخسته نباشید
من بعدازایجاد فرم با این کامپوننت که نسخه proهست وفارسی که یه فایل زیپ فارسی هم داشت
نصب کردم بعد ازایجاد فرم برای ذخیره فرم پیغام دادکه نام مناسب برای فیلد انتخاب کنید درصورتیکه نام انتخاب بود برای همه فیلدها بعد ازاتصال فرم به منو توی بخش مدیریت وقتی
بقیه منوها وهمین منورو باز کردم صفحه باز شده به همریخته شد وناخوانا حتی کامپوننت رو هم حذف کردم وفرم رو بازهم همین مشکلو داشت بخش پلاگین این کامپوننت بعدا دیدم که باز نمیشه یعنی وارد یه سایت میشه وخود این افزونه پلاگین نداره الان من باید چیکار کنم یه فرم دیگههم ساختم که الان دیگه نمیدونمرچیکار کنم نهمیتونم فعال کنم ونه میتونم کامپوننت رو حذف کنم میترسم دوباره همینطور بشه آیاباید فایل زبانو حذف کنم لطفا راهنمایم کنید
مرسی
سلام برای پیغامی که میگه نام مناسب وارد کنید منظور فقط نام لاتین و کاراکترهای مجاز هست
و برای قسمت پلاگین ها هم درسته دیگه وقتی پلاگینی نصب نکردید چیزی تو لیست نیست احمیتی هم نداره پلاگین های برای افزودن امکانات هستند که عمدتا تجاری عرضه شدن
امیدوارم منظورت و درست متوجه شده باشم و درست راهنمایی کرده باشم

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - myfc1368 - ۸-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ عصر

آقایون سلام من یه خواسته ای دارم می خوام ببینم آیا با RSfrom میشه درست کرد یا نه؟
اگه میشه درست کرد راه حل آن را برام توضیح بدین من در قبال لطف شما حاظرم مبلغی هم به شما بدم.
من یه سایت گردشگری دارم
می خوام تورهایی که میذارم مشتری ها بیان و رزرو آنلاین بکنن
به این صورت که:
یه فیلدی باشه که تورهای ما همش توی آن باشه
وقتی انتخاب میکنن مبلغ ثابتش برای هر نفر بیاد
سپس فیلدی که ظرفیت خود که تعداد نفرات ثبت نامیشون هست رو انتخاب کنن (مثلا طرف 2 نفر می خواد ثبت نام کنه)
سپس جمع مبلغ را نشون بده
نام و نام خانوادگی و تلفن همراه و ایمیل و هم وارد کنه و سپس به درگاه وصل بشه پس از پرداخت ایملی حاوی مشخصات طرف که در بالا توضیح دادم به ایمل خودم و ایمیل طرف فرستاده بشه.

شرمنده انقدر طولانی شد.
آیا با این کامپننت میشه؟
ممنون میشم
برای حل این مشکل بنده حاظرم مبلغی هم بدم که در پیغام خصوصی شماره میدیم زنگ میزنیم .

ممنون از شما عزیزان