پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ صبح

سلام برای هر فیلد در خواص فرم> طرح بندی
این کد را
کد:
<li>
        <div class="formCaption2">{0000:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
        <div class="formBody">{0000:body}<span class="formClr">{0000:validation}</span></div>
        <div class="formDescription">{0000:description}</div>
    </li>
با این جایگزین کن
کد:
    <li class="rsform-block rsform-block-0000">
        <div class="formCaption">{0000:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
        <div class="formBody">{0000:body}<span class="formClr">{0000:validation}</span></div>
        <div class="formDescription">{0000:description}</div>
    </li>
و به جای 0000 نام یکتای فیلد را وارد کن.

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - yavadood - ۱-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ صبح

سلام عزیز نشد.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rasooli.m - ۱-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ صبح

آیا این امکان وجود داره که کاربر بتونه در مندرجات فرمها جستجوی ویژه انجام بده؟
به عنوان مثال شرکتهای فعال اطلاعات خودشونو ثبت میکنند و کاربران برای جستجوی سریعتر بتونند مثلا اطلاعات مربوط به شرکتهای فعال در اصفهان رو ف-ی-ل تر کنند و براشون نمایش داده بشه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ صبح

(۱-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ صبح)yavadood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیز نشد.
موردی که گفتم انجام دادم و جواب داد بعد مطرح کردم.

(۱-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ صبح)mousazadeh.m نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا این امکان وجود داره که کاربر بتونه در مندرجات فرمها جستجوی ویژه انجام بده؟
به عنوان مثال شرکتهای فعال اطلاعات خودشونو ثبت میکنند و کاربران برای جستجوی سریعتر بتونند مثلا اطلاعات مربوط به شرکتهای فعال در اصفهان رو ف-ی-ل تر کنند و براشون نمایش داده بشه؟

نمیدونم شما بودید یا یکی از دوستان دیگه سوالی مشابه داشتند که مطالب ارسالی توسط کاربران دیده بشه
راستش راهش و پیدا کردم و تصمیم داشتم به صورت مفصل به آموزش این مورد بپردازم اما الان سرم خیلی شلوغه پس توضیح کلی میدم اگر مشکلت حل شد یا به موارد بیشتری رسیدی خواهش میکنم اموزشش رو برای بقیه دوستان قرار بدید تا مشکل بقیه دوستامون هم حل بشه

[تصویر:  1366487588_499_6288c7eb51.jpg]

[تصویر:  1366487606_499_4dced20705.jpg]

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - fereshteh68 - ۹-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ صبح

دوستان من یک فرمی طراحی کردم ولی در آخر که می خوام کاربر اطلاعاتی را که ثبت کرده برای تایید مشاهده کنه رو نشون نمی ده
با توجه به آموزشش پیش رفتم ولی تو کدهاش با مشکل برخوردم سر در نیاوردم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۰-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ صبح

سلام
فرم نمونه رو پیوست کردم دانلود کنید و روی کامپوننت نصب کنید.

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۱۰-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ صبح

سلام
آیا چیزی مثل نمونه می تونم با فرمساز بسازم ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این صورت که کاربرها فرم ها رو پر می کنن و بعد توسط مدیر بازبینی و نهایتا مثل نمونه منتشر بشن ؟

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezaetemadi - ۱۰-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ عصر

سلام
دوستان من این کد را در کدام قسمت باید قرار بدهم تا درست نمایش بدهد
این کد تایید صحت کد ملی است
کد:
function checkMelliCode(varmellicode)
{
var meli_code;
meli_code=varmellicode.value;
if (meli_code.length == 10)
{
if(meli_code==’1111111111′ ||
meli_code==’0000000000′ ||
meli_code==’2222222222′ ||
meli_code==’3333333333′ ||
meli_code==’4444444444′ ||
meli_code==’5555555555′ ||
meli_code==’6666666666′ ||
meli_code==’7777777777′ ||
meli_code==’8888888888′ ||
meli_code==’9999999999′ )
{
alert(”کد ملی صحیح نمی باشد”);
objcode.focus();
return false;
}
c = parseInt(meli_code.charAt(9));
n = parseInt(meli_code.charAt(0))*10 +
parseInt(meli_code.charAt(1))*9 +
parseInt(meli_code.charAt(2))*8 +
parseInt(meli_code.charAt(3))*7 +
parseInt(meli_code.charAt(4))*6 +
parseInt(meli_code.charAt(5))*5 +
parseInt(meli_code.charAt(6))*4 +
parseInt(meli_code.charAt(7))*3 +
parseInt(meli_code.charAt(8))*2;
r = n - parseInt(n/11)*11;
if ((r == 0 && r == c) || (r == 1 && c == 1) || (r > 1 && c == 11 - r))
{
return true;
}
else
{
alert(”کد ملی صحیح نمی باشد”);
objcode.focus();
return true;
}
}
else
{
return true;
}

من باید چی کار کنم تا کسی دوبارفرم را پر نکند !

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۱۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ صبح

سلام استاد عزیز
لطفا راهنمایی بفرمائید
من قصد ایجاد فرم دریافت اطلاعات از کاربرها رو دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته صرفنظر از ایکن هایی که در سمت چپ گذاشته
این فرم به راحتی با ارس فرم درست میشه اما راهنمایی شما استاد رو واسه کمک لازم دارم
اول اینکه استایل جدول واسه هر سطر بزارم
دوم مثل نمونه هر آیتم در سطر بهدی باشه
سوم عکس هنرمند هم در پروفایل که پیوست ارسال قبلا کرده رو مثل نمونه نشون بده
چهارم اینکه ردیف هم داشته باشه
سپاسگزارم

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۱۸-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ صبح

سلام
ایول
شش روز میگذره اما هنوز جوابی نیست