پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ صبح

(۱۳-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در برخی فرم ها دیدم که بین دوکلمه جای خالی میزارن مثلا
برای ثبت نام شماره شناسنامه شما .......... می باشد.
اگه ممکنه بفرمائید به چه صورت است ؟
برای این کار توجه باید در ویرایش فیلید> Description یا توضیحات خود را بنویسید به این ترتیب نام فیلید قبل از کارد بعد کادر و در ادامه توضیحات نشان داده خواهد شد
توجه کنید طرح بندی فرم شما باد در حالت ردیفی باشد
اگر میخواهید در طرح بندی دیگری از این امکان استفاده کنید باید در کدهای طرح بندی تغییرات بدید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ عصر

(۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در برخی فرم ها دیدم که بین دوکلمه جای خالی میزارن مثلا
برای ثبت نام شماره شناسنامه شما .......... می باشد.
اگه ممکنه بفرمائید به چه صورت است ؟
برای این کار توجه باید در ویرایش فیلید> Description یا توضیحات خود را بنویسید به این ترتیب نام فیلید قبل از کارد بعد کادر و در ادامه توضیحات نشان داده خواهد شد
توجه کنید طرح بندی فرم شما باد در حالت ردیفی باشد
اگر میخواهید در طرح بندی دیگری از این امکان استفاده کنید باید در کدهای طرح بندی تغییرات بدید.

سلام
اگه ممکنه یه مثال عملی انجام بدین تا خوب متوجه بشم

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezaetemadi - ۲۶-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ عصر

سلام
من یک فرم دارم ! که کاربر توش کد ملی را وارد می کند ! من می خواهم کد ملی تکراری نباشد ! تا باعث بشود چند کد ملی یک جور داشته باشیم !
بعدش این که تو بعضی از سایتها نوشتند تعیین صحت کد ملی بر اساس استانداردهای وزارت کشور ای ماجرایش چیست ! ؟
من هم چنین چیزی می خواهم

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۶-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ عصر

آموزش ایمیل تکراری در تایپک آموزش rsform موجود هست ببینید برای کد ملی هم قابل استفاده هست یانه
برای صحت کد ملی هم یک الگریتم یا بهتره بگم یک فرمول ریاضی وجو داره که در نت میتونید پیدا کنید.

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezaetemadi - ۲۶-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ عصر

نقل قول: برای صحت کد ملی هم یک الگریتم یا بهتره بگم یک فرمول ریاضی وجو داره که در نت میتونید پیدا کنید.
من گشتم پیدا نکردم !
کجا !؟
نقل قول: آموزش ایمیل تکراری در تایپک آموزش rsform موجود هست ببینید برای کد ملی هم قابل استفاده هست یانه
چه جوری باید برای کد ملی استفاده کنم ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۷-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ صبح

سلام
خداییش نگشتی الگوریتم تشخیص کد ملی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد php جهت صحت تشخیص صحت کد ملی
کد:
function checkMelliCode(varmellicode)
{
var meli_code;
meli_code=varmellicode.value;
if (meli_code.length == 10)
{
if(meli_code==’1111111111′ ||
meli_code==’0000000000′ ||
meli_code==’2222222222′ ||
meli_code==’3333333333′ ||
meli_code==’4444444444′ ||
meli_code==’5555555555′ ||
meli_code==’6666666666′ ||
meli_code==’7777777777′ ||
meli_code==’8888888888′ ||
meli_code==’9999999999′ )
{
alert(”کد ملی صحیح نمی باشد”);
objcode.focus();
return false;
}
c = parseInt(meli_code.charAt(9));
n = parseInt(meli_code.charAt(0))*10 +
parseInt(meli_code.charAt(1))*9 +
parseInt(meli_code.charAt(2))*8 +
parseInt(meli_code.charAt(3))*7 +
parseInt(meli_code.charAt(4))*6 +
parseInt(meli_code.charAt(5))*5 +
parseInt(meli_code.charAt(6))*4 +
parseInt(meli_code.charAt(7))*3 +
parseInt(meli_code.charAt(8))*2;
r = n - parseInt(n/11)*11;
if ((r == 0 && r == c) || (r == 1 && c == 1) || (r > 1 && c == 11 - r))
{
return true;
}
else
{
alert(”کد ملی صحیح نمی باشد”);
objcode.focus();
return true;
}
}
else
{
return true;
}

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rezaetemadi - ۲۷-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ صبح

ممنون
گشتم !
عزیز این را در قسمت php قرار می دهم ! حالا چیکار کنم که کسی با یک کد ملی دوبار اسم نویسی نکند !

طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ صبح

با سلام
چطور میتونم در RSForms چند فیلد مشخص رو در یک دسته با هم کنم یعنی چند تا فیلد رو در یک دسته قرار بدم مثلا:
نام
نام خانوادگی
این 4 تا فیلد رو در ی دسته قرار بدم و بالای دسته بنویسم مشخصات فردی
مثل فرم زیر:
[تصویر:  39183020528663326095.jpg]
این تصویر برای عزیزان در شرکت خلیلان هست
[URL="http://www.khalilan.com/support/contact.html"]دمو آنلاین[/URL]
خواهشا یکی کمک کنه خیلی کارم لنگه!:bala:
ممنون
یا علی

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۳۰-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ صبح

سلام این آموزشش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم یک فرم که ساخته شده

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - yavadood - ۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ صبح

(۳۰-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این آموزشش

این هم یک فرم که ساخته شده

سلام محمد جان
عزیز شما یک نمونه فرم گذاشتید و من گرفتم و شد ولی عنوان فیلد ها بالا نوشته چیکار کنم بیاد کنارش؟
ممنون
یا علی