پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۷-۱۰-۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ صبح

اعتبار سنج و روی فیلد یکتا قرار بده

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - hamedostadi - ۷-۱۰-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ عصر

سلام
من می خواستم با استفاده از روشی که شما توضیح داده بودید در اسکریپت ها کد پیامک را قرار بدم . ولی یک مشکل دارم
وقتی کد زیر را قرار می دم درست کار می کنه
کد php:
try {

$soapClientObj = new SoapClient("http://ofoghsms.ir/Post/Send.asmx?wsdl");

$parameters['username'] = "user";

$parameters['password'] = "pass";

$parameters['from'] = "66000000714";

$parameters['to'] = array("09139510104");

$parameters['text'] =urlencode("ثبت نام شما در سامانه  با موفقيت انجام شد. کدپیگیری شما:");

$parameters['isflash'] = false;

$parameters['udh'] = "";

$parameters['recId'] = array(0);

$parameters['status'] = array(0);

print_r($soapClientObj->SendSms($parameters));

// retval :
    // InvalidUserPass = 0
    // Successfull = 1
    // NoCredit = 2
    // DailyLimit = 3
    // SendLimit = 4
    // InvalidNumber = 5

// Status :
    // Sent = 0
    // Failed = 1
} catch (SoapFault $fault) {
    echo  
"$fault";

ولی وقتی بجای $parameters['to'] = array("09139510104"); قرار می دم $parameters['to'] = $_POST['form']['mobile']; دیگه درست کار نمی کنه . چون من می خواستم به خود شخصی که فرم ارسال می شه پیامک ارسال کنم . لطفا راهنماییم کنید متشکرم.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۲-۱۰-۱۳۹۵ ۰۵:۲۶ صبح

نام یکتایی که شماره همراه در اون ذخیره میشه باید mobile باشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ahmadtaba - ۱۲-۱۰-۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ عصر

با سلام خدمت دوستان

در رابطه با کامپوننت RSForm Pro 2 تا سوال از دوستان داشتم :

1 ) ایا در کامپوننت RSForm pro این امکان وجود دارد که فرمی طراحی کنیم که داخل آن جدولی باشد ( با تعداد سطر و ستون ) که کاربر بتواند فیلد های ان را پر کند ؟

( به عنوان نمونه یک تصویر از جدول درخواستی پیوست می باشد )

2 ) ایا این امکان وجود دارد که در کنار این جدول یک دکمه " + " تعبیه کنیم تا در صورتیکه که کاربر به سطر بیشتر احتیاج داشت با کلیک بر روی دکمه " + " یک سطر به جدول اضافه بشود

با تشکر از همه دوستان

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ahmadtaba - ۱۴-۱۰-۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ صبح

کسی از دوستان نمی تونه کمک کنه ؟؟
از همه دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنند
با شتکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۵-۱۰-۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ عصر

سلام
درمورد سوال اول برای شکل فرم
شما هرشکلی که دوست داشته باشید میتونید از طرح بندی خود افزونه با کدنویسی html بهش برسید
در مورد اضافه شدن ردیف هم امکان اضافه شدن فیلد وجود داره و میتونید چندین فیلد را در نظر بگیرید
یعنی با زدن یک تیک تعداد فیلد اضافه بشه که میشه شکل تیک رو + قرار بدید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ahmadtaba - ۱۵-۱۰-۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ عصر

ممنون از شما و راهنماییتون
فقط برای اضافه کرد فیلد ، میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید که چطور باید این کار رو انجتم بدم
ممنون میشم توضیحات کامل تری بفرمایید
با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۸-۱۰-۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ صبح

اموزش این کار قبلا در انجمن منتشر شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات فیلد شرطی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - bushehr - ۵-۱۱-۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من از طریق فیلد شرطی سه تا باکس کشابی دارم که زیر مجموعه هم هستند بطور مثال :

باکس یک > باکس دوم > باکس سوم

که باکس یک چند تا آیتم داره که دستور میده به باکس دوم و باکس دوم یکسری آیتم متفاوت داره که دستور میده به باکس سوم

مشکل من اینکه با تغییر آیتم باکس یک - باکس دوم مخفی میشه ولی باکس شوم مخفی نمی شه و در هر آیتم از باکس های یک و دوم باکس سومی که انتخاب کرده بودیم می ماند و یک باکس سوم جدیدی ایجاد میشه.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
با تشکر فراوان
دوستان سلام مجدد
مرسی انجامش دادم.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - m245 - ۲۳-۱۲-۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ صبح

با سلام

من یه فرم دارم که برای ثبت سفارش هست . کاربر از لینک دموی محصول وارد این فرم ثبت سفارش میشه . میخوام لینک داخل فرم ذخیره بشه . من لینکی که کاربر از اون وارد فرم شده را با دستور زیر به یک متغیر دادم . حالا چطور میتونم این متغیر را در فرم بعد از زدن کلید ارسال توسط کاربر ذخیره کنم و به یک فیلد نسبت بدم.
$moosa=$_SERVER['HTTP_REFERER'];
echo "لینک قالب انتخابی شما : $moosa ";