پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ (/thread-6567.html)

میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - سعید حمزه نژاد - ۱۹-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ صبح

سلام.من تا یه حدودی با html و css آشنایی دارم.دوست دارم خودم قالب سایتامو طراحی کنم.
میخواستم بدونم شما عزیزان بسته اموزشی رو سراغ دارید؟

RE: میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - Pourdaryaei - ۱۹-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ صبح

پیشنهاد میکنم یک فیلم اموزشی ببینید مخصوصا فیلمهای Lynda.com توی نت سرچ کنید گیر میاد

RE: میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - aaamin - ۱۹-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ عصر

سلام

بسته طراحي قالب جومينا هم بد نيست و به كارتون مياد

RE: میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - memare-ahvaz - ۲۰-۳-۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ عصر

درود
دوست گرامی اگر پله پله جلو برید خیلی اصولی،بهتره تا گامهاتون رو بلند بردارید
اینجوری خبره تر میشوید

RE: میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - سعید حمزه نژاد - ۲۰-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ عصر

یعنی چجوری؟
اول فتوشاپ
دوم html
سوم css
چهارم طراحی قالب؟

RE: میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - memare-ahvaz - ۲۰-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ عصر

اولین مرحله فتوشاپ
و مرحله دوم html+css هستش

سوم هم کار و تمرین فراوان

RE: میخوام طراح حرفه ای قالب جوملا بشم بسته آموزشی تصویری سراغ دارید؟ - Reza Ganji - ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ صبح

اگر css و html بلد باشید با دونستن ساختار قالب های جوملا براحتی میتونید قالبتون رو خودتون طراحی کنید.
در فایل index.php قالب یکسری کد php ثابت برای همه قالب ها وجود دارد که قالب را به جوملا معرفی میکنه و در همون فایل تمامی موقعیت ها قالب ایجاد میشه و فایل های سی اس اس و xml هم میتونید با دیدن چند قالب بررسی کنید و متوجه بشید.

فکر میکنم قبلا یک آموزش انگلیسی برای ایجاد یک قالب جوملا در انجمن منتشر شده بود.