پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: {ويژه} کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL (/thread-6298.html)

کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - rezaetemadi - ۶-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ صبح

کامپوننتی که در پیش رو دارید یکی از بهترین های مسئولیت برای ادارجات و سازمان های دولتی و پرورشی می باشد

به علت ویژگی های بسیار زیادی که داشت ما اون رو برای فارسی سازی آماده کردیم

دوستان عزیز لطفا فکر اشتباه نکنند این یک سیستم مدیریت مدرسه مخصوص نیست

این سیستم فوق العاده حرفه ای اعضا میباشد که بیشتر میتوان برای سیستم های آموزشی و سازمانها از آن بهره برد

شما میتوانید گروه خود را بسازید و در گزینه [Set access] تنظیمات دسترسی رو انجام بدید و پس از انجام دسترسی ها مانند :

تنظیم دسترسی برای :
بخش
مجموعه
مطلب
منو
ماژول
تغییر آدرس پس از ورود عضو به مکان مشخص
دسترسی ارسال مطلب :
نمایش مطلب در صفحه نخست
نمایش شروع انتشارات
نمایش پایان انتشارات
نمایش نام مستعار نویسنده
نمایش سطح دسترسی
نمایش تگهای فراداده
و پس از تنظیم دسترسی های میتوانید از گزینه [Add users] یوزرها رو اضافه کنید

این ابزار برای طراحان سایت بسیار مفید است و میتوانند روی سایتهای دولتی و آموزشی بهتر کار کنند.

در آخر باید بگویم این یک از بهترین سیستم های مسئولیت سازی در جوملا می تواند باشد

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - saeidfar - ۶-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ عصر

دمو يا توضيحات سازنده افزونه نداره؟؟

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - Reza Ganji - ۷-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ صبح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - MARKO - ۱۱-۳-۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ عصر

کسی هست یه آموزش از این کامپوننت فوق العاده خوب قرار بده؟؟؟

فکر کنم همونی هست که من میخواستم / ممنون بابت این کامپوننت خوب ...

لطفا یه آموزش تصویری یا متنی ازش قرار بدید و

Rose
Rose
Rose
Inlove

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - mal2moh - ۱۱-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ عصر

زحمت آموزش هم بکشید
من نصب کردم
یک گروه به نام ساده ساختم
منظور از نقش چیه ؟
توابع چی هستند ؟

اول یه گروه بسازین
بعد یه نقش بسازین
بعد مقابل گروه گزینه add user رو بزنین و کاربری رو که قصد دارید اون رو محدود کنین از لیست اضاف کنید
بعد که ذخیره شد در صفحه قبلی روی دسترسی تنظیم کلیک کنید
توی دسترسی تنظیم محدودیت ها در بالا سمت چپ هستند که با گزینه section اومدند
وارد هر تب که شدید به صورت پیش فرض تمامی امکاناتی که در سمت راست میبینید از دسترس مدیر یا کاربر خارجه.هر کدوم رو که خواستین دسترسی بهش داشته باشه در لیست انتخاب و در سمت چپ کلید add رو بزنین در این حالت در پایین لیست آیتم های مجاز هر چی که بهش اجازه داده باشین نمایش داده میشه.
به همین راحتی
مشکل
چیزایی رو که دسترسی نداره نوشن میده اما وقتی کلیک می کنیم میگه که مجاز نیستیم.
این موضوع خودش باعث کنجکاوی یا بعضی اوقات ناراحتی مشتری ها و کاربران میشه
اگه میشد مخفی بشن خیلی بهتر بود

با احترام

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - minoooo - ۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر

[align=right]سلام
من می خوام برای یک منو که از جنس کامپوننت است، این محدودیت رو ایجاد کنم که فقط یک گروه خاص از اعضا بتونن ببینند .
در قسمت
main menu
،منوی مربوطه را انتخاب کردم و سطح دسترسی آن را
private
گذاشتم.
در قسمت تنظیمات ،
access defult ->Deny all by defaul
را انتخاب کردم.
Synchronization
را فعال کردم .
طبق فرمایش جناب
maltomoh
یه گروه به نام
public
ساختم و نقش آن را
pub
تعریف کردم .
در قسمت نقش، روی گزینه
set access
کلیک کردم
و
تمام مطالب، مجموعه ها و بخش ها و ماژول ها و کامپوننت ها را برایش فعال کردم اما در قسمت منوها ، همه منوها به جز منوی مزبور را فعال کردم .
--------------------------------------------------------------------------------------------------
(فکر کنم بیشتر شبیه آموزش بود تا مطرح کردن سوال )

مشکل :
منوی من نه برای کاربر مهمان ، نه عضو نه عضو خاص نمایش داده نمیشود
لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور برای گروه کاربری خاصم فعالش کنم.

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - minoooo - ۱۴-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ صبح

مشکل :
منوی من نه برای کاربر مهمان ، نه عضو نه عضو خاص نمایش داده نمیشود
لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور برای گروه کاربری خاصم فعالش کنم.

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - asrertebat - ۵-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ صبح

لطفا یه آموزش بهتر بزارید

RE: کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی Community ACL - mal2moh - ۳۰-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ عصر

آموزش بزارین لطفا