پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درخواست کامپونت فرم ساز که امکان ضمیمه کردن فایل داشته باشه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: درخواست کامپونت فرم ساز که امکان ضمیمه کردن فایل داشته باشه (/thread-609.html)

درخواست کامپونت فرم ساز که امکان ضمیمه کردن فایل داشته باشه - vahid.exe - ۶-۱۲-۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ صبح

سلام دوستان

من به یه کامپونت فرم ساز نیاز دارم که کاربر علاوه بر اطلاعات متنی امکان ضمیمه کردن فایل ( تصویر ) رو برای ارسال به من داشته باشه !
ممنون میشم اگه کمکم کنید

RE: درخواست کامپونت فرم ساز که امکان ضمیمه کردن فایل داشته باشه - Reza Ganji - ۶-۱۲-۱۳۸۹ ۰۲:۳۰ صبح

اين فرم ساز قابليت اين كار رو داره البته من تست نكردم ولي در توضيحاتش در سايت سازنده موجود ميباشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه توضيحات سازنده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: درخواست کامپونت فرم ساز که امکان ضمیمه کردن فایل داشته باشه - vahid.exe - ۶-۱۲-۱۳۸۹ ۰۲:۵۳ صبح

آقا ممنون از توجهتون .
شما همیشه به من کمک میکنید. Rose

آیا هر چهار تا فایل های پیوست شده رو باید دانلود و نصب کنم؟

RE: درخواست کامپونت فرم ساز که امکان ضمیمه کردن فایل داشته باشه - Reza Ganji - ۶-۱۲-۱۳۸۹ ۰۲:۵۸ صبح

بله همه را بايد دانلد و نصب و سپس فعال كنيد و هر كدوم امكاناتي را اضافه ميكند البته به كامپوننت.با كار كردن با اون روش كارو هم ياد ميگيريد.

RE: درخواست کامپونت فرم ساز که امکان ضمیمه کردن فایل داشته باشه - vahid.exe - ۶-۱۲-۱۳۸۹ ۰۳:۰۷ صبح

تشکر بابت راهنمایی های خوب شما Ok

با سپاس فراوان