پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! (/thread-6033.html)

صفحه‌ها: 1 2

یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - MARKO - ۲۳-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ عصر

سلام به همگی
یه دو سه هفتست یه مشکلی تو انجمن من افتاده هر چی تو فروم های مای بی بی پیام میزارم کسی جواب درست حسابی نمیده , دوستان ببخشید که اینجا پست زدم , خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه که چرا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجمن من ارور دیتابیس میده ؟؟؟؟؟؟

این چه اروریه اصلا ..!!!

ممنون میشم کمک کنید

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - Pourdaryaei - ۲۳-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ عصر

این مطلب رو بخون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - MARKO - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ صبح

لینکش باز نمیشه داداش ...!!

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - Pourdaryaei - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ صبح

شاید با آی پی شما باز نمیشه ... ولی حتما بخون یه جورایی خیلی این مشکل رو داشتن که با تغییر پسورد درست شده مشکلشون

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - MARKO - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ صبح

یعنی چی؟؟؟ پسورد چی؟؟؟؟ شما که اون مطلب و میبینید اینجا پیوست کنید که منم بتونم ببینم آخه سایت باز نمیشه

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - Pourdaryaei - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ صبح

براتون پیوست کردم ببینید شاید بتونید چیزی رو از توش در بیارید

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - MARKO - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ صبح

فکر کنم در باره همین مشکل من باشه ولی چون فارسی نبود چیزی نفهمیدم ...!!!

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - Pourdaryaei - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ صبح

دقیقا درمورد مشکل شماست ولی چون چیزی از دیتا بیس بلد نیستم ... منم هیچی نفهمیدم

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - MARKO - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ صبح

ممنون
ولی امیدوارم دوستان کمکم کنن

Rose
Rose
Rose

RE: یه مشکلی تو انجمنم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید ..!! - mking - ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ عصر

دوست گرامی مای بی بی که نصب کردید نمی تونه فایل های دیتابیس خودش رو بخونه.
فایل config رو باز کنید و مشخصات دیتابیس خودتون رو چک کنید.