پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
دادن کد به یوگالری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 1.5 (/forum-15.html)
+---- موضوع: دادن کد به یوگالری (/thread-4337.html)

صفحه‌ها: 1 2

دادن کد به یوگالری - shahnaz - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ صبح

در مورد استفاده از یوگالری ، چه کدی در مطلب قرار بدم که مثلا 30 تا عکس رو همزمان در مطلب نشون بده به صورت تامب و با کلیک به اندازه واقعی نشون بده و عکسها هم درست لود بشن.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

RE: دادن کد به یوگالری - publichtml - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ صبح

کد پایین رو قرار بده
کد:
{yoogallery src=[/images/stories/] width=[100]}

RE: دادن کد به یوگالری - shahnaz - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ صبح

دوست عزیز ، این کد رو قرار میدم ولی ایرور میده و چند تا از عکسهارو هم نشون میده .
Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: gd-jpeg, libjpeg: recoverable error: Premature end of JPEG file in /home/aroosi/public_html/plugins/content/yoo_gallery/lib/thumbnail.php on line 48

Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: '/home/aroosi/public_html/images/stories/Dastehgol/Photo (3).jpg' is not a valid JPEG file in /home/aroosi/public_html/plugins/content/yoo_gallery/lib/thumbnail.php on line 48
نمیدونم چرا اینجوری میشه. من فولدر عکسهای مورد نظرم در استوریزه ، و اسم فولدرم رو بعد از استورسز قرار میدم ولی درست عکسارو نمی خونه و عکسها هم وقتی روشون کلیک می کنم ،لود نمیشن و رو رو لودینگ می مونن.
خب الان ایرورها رفت ولی مشکلم با لودینگ عکسهاست. با کلیک لود نمیشن.

RE: دادن کد به یوگالری - publichtml - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ صبح

ورژن پلاگین چنده؟؟

RE: دادن کد به یوگالری - shahnaz - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ صبح

آخرین ورژنه.

RE: دادن کد به یوگالری - publichtml - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ صبح

منظورت از آخرین ویژن چیه؟1.5.4 pro
اگه اینه تو تنظیمات پلاگین قسمت لایت باکس وجود داره
اگه این نیست میتونی از yoolightbox استفاده کنی

RE: دادن کد به یوگالری - shahnaz - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ صبح

YOOgallery module of the YOOtheme club (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) for Joomla! 1.5. Requires mootools 1.1

استایلش روی لایت باکسه ولی باز لود نمیشه عکسا. یو لایت باکس هم پلاگین گالریه؟

RE: دادن کد به یوگالری - publichtml - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ صبح

از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کن

RE: دادن کد به یوگالری - shahnaz - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ عصر

دوست عزیز .مشکل من اینه که عکسها رو در مطلب نشون میده ولی وقتی روی هر عکس کلیک می کنم لود نمیشه و رو لودینگ می مونه. علت این مشکل چیه؟دوستان لطفا راهنمایی.

RE: دادن کد به یوگالری - Reza Ganji - ۱۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ صبح

در مورد این ارور در سایت جوملا هم چیز خاصی نوشته نشده بود ولی چون is not a valid میزنه تصاویرتون رو قبل از قرار دادن تو سایت با فتوشاپ باز کنید و با فرمت جی پگ ذخیره کنید و سپس در سایت بارگزاری کنید !
این هم تاپیک بی نتیجه همین مشکل در جوملای جهانی !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.