پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد (/thread-409.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد - delshad1522 - ۱۵-۱۱-۱۳۸۹ ۰۱:۳۸ صبح

فقط آقای سیدی من رو سایت دومم هنوز هیچی رو نصب نکردم . آیا باید جوملا رو با بسته نصبی سریع نصب کنم و شما اینکار رو انجام بدین ؟

RE: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد - وحید سیدی - ۱۵-۱۱-۱۳۸۹ ۰۱:۳۹ صبح

من محتویات سایت اول را دقیقا هر طور که هست در سایت دوم نصب خواهم کرد!هر طور که تنظیم شده باشد!
شما لازم نیست در سایت بعدی چیزی نصب کنید فقط یوزر نیم و پسورد ها بفرستید من درست میکنم

RE: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد - delshad1522 - ۱۵-۱۱-۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ صبح

آخه من قالب سایت دوم رو به تنهایی ندارم . بسته نصبی است .

در ضمن چون قالب سایت دوم افزونه های زیادی رو با خودش نصب میکنه مشکلی که پیش نمیاد .؟

RE: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد - وحید سیدی - ۱۵-۱۱-۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ صبح

دوست عزیز این کار شما وقت زیادی را طلب میکند من فقط میتوانم محتویات هاست اول شما را همانطور که هست به هاست دوم انتقال بدهم و بقیه کارها بر عهده خودتان است. اگر خودتان نمیتوانید این کار را انجام بدهید باید در سایت parsjoom.com سفارش انجام کار بدهید تا دوستان با دریافت مبلغ مناسب این کار را برای شما انجام بدهند.

RE: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد - Reza Ganji - ۱۵-۱۱-۱۳۸۹ ۰۱:۵۶ صبح

بعد از انتقال سایت میتوانید قالب جدید رو نصب و ماژول ها را طبق سلیقه خود مرتب کنید و مشکلی هم پیش نمی آید.
با اینکار ما سایت شما را همانطور که هست منتقل میکنیم و تغییرات را بعدا میتوانید انجام دهید یا از کسی درخواست کنید برایتان انجام دهد.

RE: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد - شاهین سمیع عادل - ۱۵-۱۱-۱۳۸۹ ۰۲:۰۹ صبح

دوست عزیز توجه داشته باشید :
مدیران سایت قصد کمک به شما را دارند ولی شما هم باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید . اگر می بیند مدیران سایت قادر به انجام اینکار هستند به خاطر این است که چندین سال وقت گذاشته اند ، در سایت های مختلف منابع آموزشی را بررسی کرده اند ، هزینه کرده اند و مسلماً چندین بار شکست خورده اند تا اکنون می توانند اینکار را انجام دهند .
چون شما در سایت دوم از بسته نصبی استفاده کرده اید و قالب آن یکسری افزونه دارد مسلماً شما در یکی دو ساعت نمی توانید نحوه انتقال صحیح را به درستی آموزش ببینید و حتماً در انجام کار به مشکل بر می خورید . اگر می بینید عجله دارید ، بهترین کار همانطور که آقای سیدی عزیز فرمودند این است که فعلاً در پارس جوم سفارش دهید چون اینکار واقعاً زمان بر است .
ما سعی می کنیم منابع آموزشی پارس جوم را وسیع تر کنیم تا به مرور شما با انجام اینگونه کارها آشنا گردید و تجربه کسب کنید .