پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت (/thread-4075.html)

نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - mahdi71 - ۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ عصر

سلام بر همه دوستان خوب جوملایی
امروز به این کامپوننت ارزشمند بر خوردم -که خیلی بهش نیاز داشتم اما به دلیل اینکه فارسی نبود بی خیالش شده بود
اما بعد چند دقیقه تصمیم به فارسی سازیش گرفتم عزمو جذب کردم و شروع کردم به ترجمه اش که
الانم کارش تمومه که میخوام برای شما دوستان هم پیوست کنم تا استفاده کنید
Joomla 1.5
[تصویر:  1315878489_1_0139b7af33.png]
{امیدوارم به کارتون بیاد {دعا کنید مرا
RoseRoseRose
اینم نسخه پارسی شده کامپوننت جوملا تست
[attachment=3052]

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - majid33 - ۵-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ عصر

میشه کمی توضیح درمورد استفاده از این ماژول بفرمایید؟

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - rezaetemadi - ۵-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ عصر

این یک کامپوننت آزمون ساز است !

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - محمدرضا بهارلو - ۵-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ عصر

دوست عزیز
ممنون از اینکه فارسی کردی.
اگه این افزونه همون joomtest باشه که ترجمه شده.
ولی یه سرچ تو نت میزدی و مدیدی که قبلا ترجمه شده یا نه ؟
بعد شروع به فارسی سازی میکردی.
به هر حال ممنون از شما که در انجمن قرار دادید.

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - majid33 - ۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ صبح

میشه نحوه ی استفاده از این آزمون ساز رو بگید؟

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - mal2moh - ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ عصر

به نظرم بهتره وقتی افزونه معرفی میشه اموزش هم بزارن دوستان

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - Pourdaryaei - ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ عصر

ميدونيد شايد روزانه يه نفر مثل جناب گنجي 10 تا افزونه رو معرفي كنه ، ولي نميشه براي هر كدومشون اموزش گذاشت ، زمانبره ، حالا خودتون بايد تست كنيد هرجا مشكلي بودي تو انجمن اعلام ميشه و مشكلات رفع ميشه اينطوري بقيه هم مشكلاتشون رفع خواهد شد

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - mal2moh - ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ عصر

خوب حداقل دمو بزارین

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - ghablame - ۳۰-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ صبح

تو رو خدا استفاده از کامپوننت لاتینو یاد بدین

RE: نسخه فارسی شدهjoomla test برگزاری آزمون آنلاین با سوالات تستی با کامپوننت - rezaetemadi - ۳۱-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ صبح

دوست عزيز كار خاصي نداره بخدا !‌
فكر اصلا كسي نيست ! بالاخره بايد ياد بگيري ، اتفاق خاصي هم نمي افتد ، به خدا فقط 15 تا 20 دقيقه با افزونه كاري كنيد ، متوجه كار كردن با آن مي شويد
شما كار كنيد اگر متوجه نشديد
در همين تايپيك بگويئد من نصبش مي كنم و آموزشش را به شما مي دهم

ولي اول خودتان كار كنيد
Rose