پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه (/thread-3876.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - rezaetemadi - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ صبح

ببخشید حواسم نبود پیام خصوصی من فعال شد !

آن فوکا دانلود را هم راه انداختم !

پلاگین را نصب کردم ولی تغییری نکرد عکس ها

کدام فایل CSS منظورتون است !

بگویئد من همین الان بفرستم !

درباره جوایر یا اعلام نتایج بله قبول دارم !

چون هنوز دقیق مشخص نیست اینها را وارد نکردم

ولی تا به الان
4 کمک هزی نه سفر عتبات عالیات به ملغ 400 هزار تومان
6 کمک هزینه سفر به مشهد به ملبغ 200 هزار تومان
10 مبلغ 50 هزار تومانی به دیگر برندگان
البته در صورت جذب حامیان مالی بهتر بیشتر هم می شود !

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - احسان افشاری - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ صبح

آدرس فایل سی اس اس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - محمدسلیمانی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ صبح

جوابها رو هم بهمون میدی؟4

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - rezaetemadi - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ صبح

دسترسی به شما میدهم !

براتون پیغام خصوصی کردم!

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - صدرا حسابی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ صبح

در مورد پلاگین جستجو می کردی در فروم خودم در آخر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیح داده بودم می تونی ببینی.

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - rezaetemadi - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ صبح

ای بابا Eyes

من را تو موقعیت رو در واسی قرار ندهید !
از بابت معرفی این پلاگن خیلی ممنون
آیا از این بهتر هم داریم!
بچه ها پلاگین را فعال کردم ولی دیگر وارد لینک نمی شود!
نوع کلاس مورد نظر را وقتی عوض کردم لینک هم کار کرد !

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - صدرا حسابی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ صبح

این افکتی که الان گذاشته بودی حالت لینک دار بودنش و حذف کرده بود نمی شد کلیک کرد و این که خیلی تکن می خورد! از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونی استفاده کنی.

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - rezaetemadi - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ صبح

ممنون
نحوه کارش چطوری است ، مثل افزونه قبلی که نیست ؟

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - صدرا حسابی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ صبح

نه، دردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامل توضیح داده، البته افکتی که الان گذاشتیم خوبه، فقط میزانی که که شفاف می شرو کمتر کن، یعنی opacity رو مثلا رو 0.8 بزار.

RE: نظر سنجی درباره سایت مسابقات نهج البلاغه - rezaetemadi - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ صبح

اگر خوبه که خوبه دیگه
آن مقدار را هم عوض کردم !

آقای افشاری من دسترسی کامل به شما دادم !