پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: طراحی وب (/forum-21.html)
+--- انجمن: نیازهای طراحی وب (/forum-22.html)
+---- انجمن: سايت هاي مفيد براي طراحان (/forum-73.html)
+---- موضوع: {ويژه} بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل (/thread-3480.html)

صفحه‌ها: 1 2

بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - ابوالفضل حیدری - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۰۱ صبح

درود
دوستان من تصميم دارم براي يك مدت كوتاه به عنوان تست در سايت گوگل اقدام به درج تبليغ كنم تا بعد از دوره مشخص بتونم با آناليز فيدبك تصميم به توسعه تبليغ در گوگل يا عدم استفاده از اين موتور جستجو بگيرم.
حالا خواهشم از دوستان اينه كه اگر تا به حال در زمينه تبليغ در گوگل تجربه اي دارند يا شركت معتبري رو ميشناسن كه داراي اكانت در گوگل هست و پلن هاي ارزون ارئه ميده معرفي كنن تا بتونيم به يه اجماع برسيم.
سپاس از همه سروران و اساتيد

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - Pourdaryaei - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ صبح

فکر میکنم سایت برتینا نمایندگی گوگل باشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - ابوالفضل حیدری - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ صبح

آره برتينا نماينده رسمي هست و من هم خيلي با برتيناكار كردم اما مشكل اينچاست كه برتينا پلن هاي ارزونش رو بسته و امكان خريد نداره و كاربر فقط ميتوه تمديد خريدهاي قبلي رو انجام بده كه من متاسفانه نياز به خريد دارم نه تمديد

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - Pourdaryaei - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ صبح

فکر میکنم باید از یه نمایندگی خارجی خرید کنی

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - memare-ahvaz - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ صبح

برادر حیدری چرا از شرکتهای داخلی خرید نمی کنید!؟
لااقل اگه کوتاهی کردند یا کلاه برداری....میتوانید خرشون رو بچسبید!

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - Reza Ganji - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ عصر

اگر مایل بودید میتونم کوپن تبلیغ در گوگل دوتا صد دلاری براتون تهیه کنم !

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - mal2moh - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ عصر

جنا گنجی
اگه ممکنه و بشه این خدمات رو در وب سایتتون ارائه بدین چرا که اطمینان از اینکه نفرات فنی و مطمئن باشن خیلی مهمه

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - Reza Ganji - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ عصر

تا كنون اينمورد رو بررسي نكرديم درصورتي كه ممكن باشه حتما اين كار رو خواهيم كرد

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - ابوالفضل حیدری - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ عصر

درود
رضا جان کوپن های ارزون تر نداری؟
مثلاً 50 دلاری؟
راستی نمایش در گوگل فارسی که رایگانه و هزینه کلیک از 1 تا 5 سنت متغیر درسته؟

RE: بهترين سايت براي خريد خدمات تبليغ در گوگل - mal2moh - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ عصر

منتظر نتیجه هستیم