پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
فرم سازی که مطلب را در مجموعه مشخص قرار بدهد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: فرم سازی که مطلب را در مجموعه مشخص قرار بدهد (/thread-3394.html)

فرم سازی که مطلب را در مجموعه مشخص قرار بدهد - salar14 - ۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ عصر

با سلام
من یک فرم ساز برای جوملا 1.7 میخواهم که کاربر اطلاعاتی را که در فیلدها هست وارد کنه و مجموعه یا مجموعه هایی که مطلب در آن قرار میگیرد را نیز انتخاب کند که بعد از تائید مدیر .

مطلب در آن مجموعه یا مجموعه ها قرار بگیرد مثل sobi k2 ,....
آیا چنین افزونه ای هست

ممنون و متشکر

RE: فرم سازی که مطلب را در مجموعه مشخص قرار بدهد - ابوالفضل حیدری - ۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۵۸ عصر

درود
من ازادزمنیجر استفاده میکنم.
این کار رو دقیقاً انجام میده

RE: فرم سازی که مطلب را در مجموعه مشخص قرار بدهد - Mojtaba Pordel - ۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ عصر

سلام
از افزونه هاي ارسال مطلب استفاده كنيد.
در ضمن آقاي حيدري، چجوري با ادز منيجر مطالب رو تو مجموعه هاي جوملا نمايش ميدين؟! فكر نكنم بشه

RE: فرم سازی که مطلب را در مجموعه مشخص قرار بدهد - salar14 - ۸-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ عصر

(۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۵۸ عصر)ابوالفضل حیدری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
من ازادزمنیجر استفاده میکنم.
این کار رو دقیقاً انجام میده

ممنون آقای حیدری
تواین تایپیک من دنبال فرم ساز برای جوملا هستم اما در مورد پاسخی که فرمودین هم سوالی داشتم با اجازه ... در همین جا میپرسم اگر دوستان خواستن جابجا کنند

آیا میشهAds Manager را به صورتی تنظیم کرد یا افزونه ای اضافه کرد که بطور مثال

1 - گروه کاربری یک فقط در مجموعه 1و2 بتونند ثبت اطلاعات کنند و گروه کاربری دو در مجموعه های 3و 4
2- وقتی کاربر گروه یک اطلاعات خودش را ثبت میکند فقط مجموعه های 1 و2 نمایش داده شود یا فعال باشد و موقع ثبت کاربر گروه دو فقط مجموعه 3و4 نمایش داده شود