پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
تنظیمات سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: تنظیمات سایت (/thread-3132.html)

تنظیمات سایت - محمدرضا بهارلو - ۲۴-۹-۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ عصر

سلام عزیزان
ایا میشود بعضی ماژول ها را فقط برای بازدیدکنندگان منتشر کرد ؟
به طوری ، کسانی که ثبت نام کرده اند و وارد سایت میشوند دیگر آن را نبینند؟

Joomla 1.5

RE: تنظیمات سایت - baharloo - ۲۴-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ عصر

سلام
به من هم کمک کنید من هم همین مشکل را دارم.
F1
F1
Joomla 1.5
Module
Component
Plugin

RE: تنظیمات سایت - صدرا حسابی - ۲۴-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ عصر

نقل قول: 1) کاربران میبایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده کنند و حتی المقدور از حروف فارسی استفاده کنند و در صورت مشاهده استفاده از کلمات نامناسب اکانت کاربر حذف خواهد شد و آی پی کاربر برای همیشه مسدود خواهد شد.همچنین داشتن چندین حساب کاربری ممنوع میباشد و نام های کاربری اضافی حذف خواهد شد.

نمی خواید بگید که با اختلاف 1 ساعت 2 تا کاربر با نام baharloo همین مشکل رو دارند؟!!!Blush
دوست عزیز مشکل شما بررسی خواهد شد و پاسخ به شما داده می شود و اسپم دادن و ادامه دادن پست هیچ تفاوتی در سرعت پاسخ دهی نداره و فقط فروم رو شلوغ می کنه.

RE: تنظیمات سایت - مرتضی محمدجانی - ۲۴-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ عصر

لطفا به قوانین احترام بگذاریدRose

در مورد سوال شما باید بگویم بله میشود .
این کار در جوملا با نصب افزونه امکان پذیر می باشد
Rose

RE: تنظیمات سایت - Pourdaryaei - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ صبح

[تصویر:  ninja-access-module?format=image&amp...nail=large]
سلام

اگر از جوملا Joomla 1.5 استفاده میکنید با ماژول Ninja Access Modules راحت میتونید این کار رو انجام بدید ، فقط کافیه ماژول رو نصب کنید و آی دی ماژولهایی رو که میخواید برای یه گروه خاص نشون بده یا نده رو توش وارد کنید و ماژول نینجا رو هم توی موقعیتی که سایت نشون نمیده منتشر کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تنظیمات سایت - محمدرضا بهارلو - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ صبح

سلام به تمامی آقایون و بزرگواران!
اول از پاسخ دهی خوب و کاملتون تشکر میکنم.
دوم اینکه کاربری که به نام baharloo ایجاد شده بود من نبودم ، و نمیدانم که بوده ، درضمن میخواستم به مدیران اطلاع بدم که همچین کاربری در انجمن وجود داره و از نام من سواستفاده میکند و هر مطلبی که ارسال میکنم اون کاربر در اونجا حضور داره!!!Eyes
ممنون از اینکه کاربر را حذف کردید.Smile
در آخر از اینکه سؤالات را به موقع جواب میدیم کمال تشکر را دارم
Rose
این ماژول که پولیه ماژول دیگری هست که بشه این کار را باهاش انجام داد؟
Joomla 1.5
در ضمن ماژولی برای ورود به سایت مثل سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام که بالای سایتم بیاد.
ممنون
Joomla 1.5

RE: تنظیمات سایت - Pourdaryaei - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ صبح

بله گویا اون ماژول پولی هست ، نگاه نکرده بودم چون برای من رایگانه امکانات سایت نینجا ، خواستید میتونم براتون از نینجا خریداری کنم

برای سوال دومت هم بله همچنین ماژولی لاگینی وجود داره و توی همین انجمن هم معرفی شده ، سوالت رو توی یه تایپیک جدید ایجاد کنی بهتره ...

RE: تنظیمات سایت - مرتضی محمدجانی - ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ صبح

خوب ببنید دوست عزیز آی پی شما و آی پی مورد کاربر اخراج شده یکی می باشد.
در صورتی که مشکلاتی پیش آید به نام شما ورق خواهد خورد در حفظ آی پی و اینترنت شخصی خود کوشا باشید.
موفق باشیدRose