پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 1.5 (/forum-15.html)
+----- انجمن: پلاگین های فارسی جوملا 1.5 (/forum-16.html)
+----- موضوع: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! (/thread-28.html)

افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - Reza Ganji - ۲۵-۹-۱۳۸۹ ۱۱:۳۵ صبح

سلام و درود
افزونه پرداخت آنلاین جوملا توسط سایت پی سی داکتر منتشر شد !!!

افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا به شما امكان مي دهد تا در هر جايي از مطالب خود در جوملا امكان خريد آنلاين را با مبلغ مورد نظر خودتون انجام بديد.
اين افزونه شامل 3 پلاگين هست كه بعد از نصب نياز به هيچ گونه كد نويسي و ... نداره !
افزونه فوق با نام " پي سي زرين پل " به صورت تجاري عرضه شده.

این افزونه به قیمت 15000 تومان در سایت سازنده ایرانی به فروش میرسد که دارای قیمت مناسبی هم می باشد.
برای اطلاعات بیشتر به سایت سازنده مراجعه کنید.

سایت ایرانی سازنده این افزونه جهت اطلاعات بیشتر

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - sounamy1 - ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ صبح

آقای گنجی با عرض پوزش یه سوال داشتم آیا راهی هست که بدون گرفتن آیدی از بانک بشه پرداخت آنلاینتو سایت داشت

اگه جای این سوال اینجا نبود عذر بندرو پذیرا باشید و جواب سوالرو لطف کنین پیام خصوصی بذارین برام ممنون

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - Reza Ganji - ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ عصر

نه مشکلی نیست.
این برای پرداخت از طریق سایت زرین پال است.
برای پرداخت هم از طریق بانک ها حتما باید قرار داد ببندید !

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - cible - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ عصر

فایل دانلود پرداخت آنلاین قرار بدید

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - Reza Ganji - ۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ صبح

قبلا در انجمن منتشر شده است و میتونید جستجو کنید !

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - k-mortaza - ۱۳-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ صبح

سلام
آقای گنجی ببخشید خواستم که پرداخت آنلاین رو خریداری کنم ولی متاسفانه سایتشون ظاهراً فعال نیست
میشه افزونه جدیدی رو معرفی کنید من توسایت جستجو کردم فقط بانک اقتصاد نوین و مورد پی سی دکتر رو پیدا کردم
ممنون
ممنون
حل شد

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - Reza Ganji - ۱۳-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ صبح

درود
افزونه پرداخت برای چه منظوری میخواهید.این تاپیک قدیمی است و بعد از آن بسیاری از افزونه های پرداخت بصورت رایگان در انجمن جوملا فروم و جومینا بصورت رایگان منتشر شده است.
افزونه های پرداخت مخصوص ویرتومارت و برخی افزونه ها الان تجاری است و ماژول های پرداخت رایگان هستند.

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - k-mortaza - ۱۶-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ صبح

درود
آقای گنجی واقعاً سردرگم شدم
یه پیشتهاد دارم ابن مجموعه ها رو بر حسب ماه آرشیو بندی کنید مطالعه تاپبک ها خیلی وقت گیر میشن بگذریم
افزونه رو برای سایت یکی از دوستان که میخواد مقاله و کتاب های خودش رو در سایت به فروش برساند میخوام
میخوام پس از معرفی یک کتاب یا یک مقاله در چند خط در داخل مطلب , امکان خرید آنلاین رو برای آن فایل کتاب یا مقاله در داخل همان مطلب بزارم تا پس از خرید آنلاین امکان دانلود فایل براش باشه
نمیدونم توضیحاتم کامل بود یا نه
پیشاپیش از راهنمایی حضرتعالی تشکر میکنم

RE: افزونه پرداخت آنلاين براي جوملا منتشر شد! - Reza Ganji - ۱۶-۶-۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ صبح

برای این منظور میتونید افزونه pey per download رو از انجمن جوملا فروم که به همراه افزونه های پرداخت زرین پال منتشر شده دانلود و استفاده کنید و اگر نیاز بود پلاگین های پرداخت دیگر بانک ها رو نیز بخرید.