پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{اختصاصي} کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: {اختصاصي} کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE (/thread-2267.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - majid33 - ۲-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ صبح

مسير رو پيدا كردم رفتم به Cpanel كد دسترسي رو به 777 تغيير دادم باز درست نشد

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - Reza Ganji - ۲-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ صبح

شما تغییراتی در تنظیمات ندادید منظور سایت است !
استفاده از اچ تی اکسز و یا گذاشتن پسورد روی پوشه ادمین و کارهای دیگه امنیتی !
در سایت سازنده هم راهنمایی درستی در این مورد انجام نشده !

ان هم یکی از راهنمایی هایی که سازنده کرده :

کد:
Please ensure your backups directory is also given write permissions for the apache / root user. If you need further advice please email me separately for a debug session.

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - majid33 - ۲-۷-۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ صبح

نه اصلاً تغيير ندادم

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - Reza Ganji - ۲-۷-۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ صبح

من سایت سازنده رو هم بررسی کردم ولی متاسفانه پاسخی در این مورد ندیدم !
باز امیدوارم دوستان دیگر تست کنند و راه حلی پیدا کنند !
البته فکر کنم میتونید از سازنده درخواست بررسی دهید و بطور اختصاصی سایت شما را بررسی کنند !

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - majid33 - ۳-۷-۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ صبح

چطوري اين كارو نجام بدم؟

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - Reza Ganji - ۳-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ صبح

در سایت سازنده و در صفحه معرفی این افزونه میتوانید در نظرات مشکل رو به زبان انگلیسی بیان کنید و ذکر کنید که کارهای لازم رو انجام داده اید.
مانند نظراتی که قبلا در همین مورد نوشته شده است !

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - majid33 - ۳-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ صبح

آقاي گنجي خيلي خيل ممنون از راهنمايي هاتون
قبل از اينكه من با وب سايت شما آشنا بشم تو سايت هاي مختلف دنبال اطلاعاتي در مورد جوملا مي گشتم و باز هم درست و حسابي به هدفم نميرسيدم اما از وقتي كه تو اين انجمن عضو شدم هر چيزي از جوملا ميخوام اينجا هست .
تشكر ويژه از آقاي گنجي و مديران بخش ها مختلف و همه اعضاي انجمن پارس جوم به افتخارشون BravoBravoBravoBravoBravoBravo
به جاي اينكه چندين سايت را بگرديد انجمن پارس جوم را چندين با بگرديد

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - Reza Ganji - ۳-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ صبح

از لطف شما ممنونم
همه انجمن ها عالی هستند به خصوص جومینا و جوملا فارسی !
البته انجمن های دیگری هم هستد ولی راستش من سر نزدم !

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - Mojtaba Pordel - ۳۰-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ صبح

سلام
همچنان اين مشكل واسه من وجود داره! كسي راه حلي پيدا نكرده؟!

RE: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE - Reza Ganji - ۳۰-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ صبح

یک پلاگین دیگری هم قبلا در انجمن معرفی شده بود و دوستانی که همچنان با این افزونه مشکل دارند میتونند از اون استفاده کنند به زودی نسخه جوملا 1.7 اون رو نیز برای دانلود قرار خواهیم داد !

در تاپیک زیر میتونید دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.