پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: {ويژه} بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d (/thread-2176.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

بهترین افزونه ی ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا jPFChatOnline15d - احسان افشاری - ۲۵-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ صبح

به نام خدا

سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز،

نام : jPFChat
(joomla php free chat)

نوع: Component Module Joomla 1.5

توضیحات و کاربرد:

این افزونه شامل یک کامپوننت و ماژول برای جوملا Joomla 1.5 می باشد که یک چت روم حرفه ای و پر قدرت را برای شما فراهم می سازد و در نوع خود بی نظیر است !

ویژگی های آن:
1-چت روم بصورت کاملا آنلاین
2-محیط زیبا و کاربر پسند
3-امکان ایجاد چندین روم و تب و ایجاد تب اتاق چت خصوصی میان کاربران
4-داشتن چندین قالب زیبا
5- شکلک های زیبا
6- 99/99% فارسی !
و امکانات بسیار زیاد دیگر

زبان:کامپوننت و ماژول به طور کامل فارسی شد !

این رو هم اضافه کنم بنده در قالب msn این افزونه یه دستکاری هایی کردم و شکلک ها رو تغیر دادم.

[تصویر:  download.php?imgf=1323975930_chatdemo.JPG]

توجه: افرادی که این کامپوننت را قبلا نصب کرده اند ، کامپوننت و ماژول را حذف کنند و نسخه ی فارسی شده را دریافت و دوباره نصب کنند.

دمو:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالی بود در خدمتم.

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - Reza Ganji - ۲۵-۶-۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ صبح

لطفا فایل ها را در پیوست قرار دهید !

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - احسان افشاری - ۲۵-۶-۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ صبح

انجام شد جناب

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - mporki - ۲-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ صبح

دوست عزیز من دانلود ونصب کردم توو تنظیمات چیزی نشون نمیده چکارش کنم درست بشه؟
(توو لوکل تست کردم)

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - احسان افشاری - ۲-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ صبح

چی رو نشون نمیده ؟ تنظیمات رو ؟
یک بار دیگه پاک کن و نصب کن ببین درست میشه یا نه .
اگر باز هم کار نکرد از لینک زیر هم دانلود و نصب کن ، ببین بازم نشون میده، اگه نشون نده مشکل از جوملای شما هست .

ورژن جوملاتون چنده؟

در ضمن به پارس جوم خوش اومدید Smile

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - zaban26 - ۳-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ صبح

من نصب کردم اما فارسی نبود؟Blush

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - احسان افشاری - ۳-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ صبح

مدیریتش رو فارسی نکردم . ایشالا وقت کنم اونم کامل فارسی میکنم

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - کاوه - ۲۱-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ عصر

سلام
کامپوننت عالی بود
اما همان طور که دوستمون گفت فارسی نیست

لینکش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - احسان افشاری - ۲۱-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ عصر

با سلام ، من سر زدم فارسی بود ....

شما کجاش رو میگید فارسی نیست ؟ عناوین چت روم و ... را باید در تنظیمات وارد کنید تا نمایش داده بشود.

RE: ساخت چت روم حرفه ای و فارسی در جوملا با jPFChatOnline15d - کاوه - ۲۲-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ صبح

سلام
بله حق با شماست