پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نیاز به یک افزونه شبیه این برای phocagallery فوکا گالری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نیاز به یک افزونه شبیه این برای phocagallery فوکا گالری (/thread-20801.html)

نیاز به یک افزونه شبیه این برای phocagallery فوکا گالری - shervinam - ۱۳-۴-۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ صبح

سلام دوستان

نیاز به یه افزونه شبیه این دارم که وسط این سایت هست که عکس ها رو از فوکا گالری بگیره این شکلی نشون بده البته می دونم این سایتی که دارم نمونه میذارم سایت جوملایی نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه جوملا 3 میخوام ترجیحا " رایگان " باشه ولی اگر هم رایگان نبود هم مسئله ای نیست ... فقط یه چیزی باشه این شکلی باشه

نمی دونم بهش چی میگن ؟؟؟!!!! Slider , Rotator , Carousel نمی دونم .....

به اینا چی میگن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شکلی واسه فوکاگالری یا حتی اگر نشد دیگه نهایتا برای جوم گالری ولی ترجیحم اینه واسه فوکا

خیلی گشتم ... لطفا کمکم کنین مرسی ... مممنونم ... خیلی ممنون....

RE: نیاز به یک افزونه شبیه این برای phocagallery فوکا گالری - shervinam - ۱۳-۴-۱۳۹۶ ۰۳:۳۴ صبح

اصن بذارین اینجوری بگم به یه کامپوننت گالری نیاز دارم حالا هر چی که بود مثه جوم گالری و بخصوص فوکا گالری باشه

که یکی اینکه بشه کاربر ها مثه جوم گالری و فوکا گالری که به عکس ها امتیاز میدن بشه امتیاز بدن

یکی هم یه ماژولی چیزی داشته باشه واس اینکه عکس ها رو اون شکلی نمایش بده carousel - rotation - slider

فقط مشکلم نشون دادن عکس هاس فقط همین ، یعنی میخوام اون ماژول اسلایدر اطلاعات خودش رو از کامپوننت گالری بگیره

و گرنه افزونه زیاده واس اسلایدر یا carousel یا اینجور چیزا ....

مرسی مممنونم

امیدوارم یکی از دوستان آگاه و حرفه ای تو این زمنیه بتونه کمکم کنه

RE: نیاز به یک افزونه شبیه این برای phocagallery فوکا گالری - Reza Ganji - ۱۳-۴-۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ صبح

درود
ببینید ماژول Vina Awesome Slider for Phoca Gallery به کارتون میاد.

من براتون دانلود پیوست کردم چون نیاز به ثبت نام داره.از فشردگی خارج کنید و سپس افزونه را نصب کنید

RE: نیاز به یک افزونه شبیه این برای phocagallery فوکا گالری - shervinam - ۱۳-۴-۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ صبح

ممنون جناب گنجی که لطف داشتید و جواب دادید

ولی وینا به کارم نمیاد چون تمام صفحه است در واقع اسلاید شو هست ولی من یه اسلایدر میخوام یه carousel مثل همون نمونه هایی که عکسش رو گذاشتم

نمونه سایت هم گذاشتم

اونجوری ....

مرسی ... مممنون ... امیدوارم شما یا بقیه دوستان بتونید کمکم کنید ... ممنون