پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
تراز کردن متن این ماژول - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: تراز کردن متن این ماژول (/thread-20272.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: تراز کردن متن این ماژول - hamzeh12hh - ۲۷-۷-۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ صبح

اگه کدهایی ک آقای پوردریایی گفتند رو اضافه کردید باید ماژول رو ب این کدها وصل کنید یعنی در قسمت تنظیمات ماژول و از اونجا قسمت کلاس ماژول اسم کلاس رو بنویسید و قبلش ی علامت خط زیر بذارید:
_textdiv
در بعضی از بسته ها هم قبل از نام کلاس باید ب جای خط زیر از یک فاصله خالی استفاده بشه ولی معمولا همون زیر خط جواب میده

RE: تراز کردن متن این ماژول - Pourdaryaei - ۲۷-۷-۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ صبح

نیازی نیست شما چیزی اضافه کنید به ماژول ، چون این کلاس از قبل توی ماژول تعریف شده ، احتمالا ً بخاطر اینه که از کلاسهای inline استفاده میکند و اول میاد اونها رو میخونه برای همین چیزی که اضاف کردید جواب نمیده .

یه important! به آخر کده اضاف کن

مثل شکل زیر

کد:
.textdiv {
padding: 10px !important;
}

RE: تراز کردن متن این ماژول - انیمیشن - ۲۷-۷-۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ عصر

ببخشید این کد رو درج کردم ولی ظاهر سایت بهم ریخت واون متن هم تراز نشد و پاکش کردم.

RE: تراز کردن متن این ماژول - انیمیشن - ۲۷-۷-۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ عصر

بخشی از کد پاک شده....باید اصلاحش کنم.

RE: تراز کردن متن این ماژول - hsmtech - ۲۷-۷-۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ عصر

با درود!

با توجه به این که استایل‌های این پلاگین عمدتا به صورت inline نوشته شده بنابراین ابتدا در مسیر plugins -> content -> relatedarticlesaftercontent فایل relatedarticlesaftercontent.php رو برای ویرایش باز کنید
سپس در فایل هرکجا با این سطر مواجه شدید:
کد:
<div class="textdiv" style="height: ' . $boxheight_cust . 'px; float:left; width:55%; margin-left:5%;">
اون را با این یکی جایگزین کنید:
کد:
<div class="textdiv" style="height: ' . $boxheight_cust . 'px; float:left; width:55%; margin-left:5%; padding-top: 15px;">

RE: تراز کردن متن این ماژول - انیمیشن - ۲۷-۷-۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ عصر

دمتون گرم.........کارتون درسته..........درست شد.Rose

البته کد جناب پوردریایی هم صحیح بود منتها دستم خورد بخشی از خطوط فایل template.css پاک شد مجبور شدم وایسم اون رو اصلاح کنم ...Rose