پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{كاربردي} كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: تيم ترجمه (/forum-88.html)
+--- انجمن: افزونه هاي ترجمه شده (/forum-90.html)
+--- موضوع: {كاربردي} كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي (/thread-1986.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي - itshine - ۲۹-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ صبح

سلام . کسی jefaqpro رو نداره ؟؟؟ خیلی لازم دارم لطفا کمکم کنید ...

RE: كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي - Reza Ganji - ۲۹-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ عصر

لطفا درخواست های خود را در انجمن درخواست افزونه های جوملا مطرح کنید.

كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي - m3hdi - ۱۶-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ عصر

من در این کامپوننت به هیچ عنوان نمیتونم به قسمت دسته بندی موضوعی اضافه بکنم ...

فقط یک گزینه چک دارد و یک اصلاح . چیزی به عنوان گزینه جدید نداره ...

RE: كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي - bihamta - ۲۶-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ صبح

دسته بندی مشکل داره... گزینه جدید نداره....Macho

RE: كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي - yasernafae - ۳۱-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ صبح

سلام خسته نباشد ببخشید یه سوال داشتم من برای پروژه دانشگاه باید یه ماژول آب و هوای ساده طراحی کنم که ماژول آب و هوا رنگ زمینه اش هم عوض بشه ،تروخدا کمکم کنید

RE: كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي - shaban532 - ۳۱-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ عصر

درود
لطفا برای پرسیدن سوال جدید و درخواست کمک تاپیک جدید ایجاد کنید.
صفحه اصلی انجمن>>پشتیبانی>>مباحث و مشکلات عمومی>>موضوع جدید