پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: کامپوننت های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-57.html)
+---- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-58.html)
+---- موضوع: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree (/thread-195.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - Reza Ganji - ۱-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ صبح

این کامپوننت است و از منو کامپوننت ها میتونید بهش دسترسی داشته باشید.
در تنظیمات فعال کردن ماژول داره و میتونید موقعیت هم برای ماژول انتخاب کنید.
اگر در تنظیمات کامپوننت موقعیت ماژول رو نمیشد تعیین کرد از مدیریت ماژول ها پیداش کنید و فعال کنید.

مشکل با منوی SWmenuFree - maryam145 - ۱۰-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ عصر

سلام خسته نباشین من این کامپوننت و تازه نصب کردم وقتی تنظیمات و فعال میکنم و پیش نمایش و میزنم کدهای زیر و نشون میده :
Notice: Undefined offset: 502 in C:\xampp\htdocs\Simaran\modules\mod_swmenufree\functions.php on line 492

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\xampp\htdocs\Simaran\modules\mod_swmenufree\functions.php on line 496

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in C:\xampp\htdocs\Simaran\modules\mod_swmenufree\functions.php on line 501

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\xampp\htdocs\Simaran\modules\mod_swmenufree\functions.php on line 505

RE: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - پیام عمرانی - ۱۰-۶-۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ عصر

سلام
اینها خطاهای جزئی هستند و مشکلی در عملکرد اسکریپت یا افزونه ندارند

RE: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - shahryar warez - ۱۰-۶-۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ عصر

دوساله متاسفانه این افزونه خیلی ارور داره چه رایگانش چه تجاریش و سعی به درست کردن هم نمی کنه تیمش من به شما پیشنهاد می دم به سمت دیگر افزونه ها بروید و یا سعی کنید از منو های ساده تر استفاده کنید تا مشکلاتی در ادامه راه شما وجود نداشته باشد

RE: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - maryam145 - ۱۰-۶-۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ عصر

ممنون از پاسخ بله این کامپوننت و حذف کردم و ماژول Maxi Menu CK و نصب کردم نسبت به اون خیلی بهتر و رون تر هست البته تو کار با این مازول هم مشکل پیدا کردم

RE: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - shahryar warez - ۱۱-۶-۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ عصر

نقل قول: ممنون از پاسخ بله این کامپوننت و حذف کردم و ماژول Maxi Menu CK و نصب کردم نسبت به اون خیلی بهتر و رون تر هست البته تو کار با این مازول هم مشکل پیدا کردم
ماژول ساده ای هست فقط تداخل با برخی از فرم ورک ها داره متاسفانه و همینطور دارای CSS های کثیف نویسی شده هست یعنی طراح هرجا دوست داشته و خسته بوده همونجا سی اس اس نوشته مخصوصا تو مدل CSS3

و البته توجه کنید خیلی از امکانات این افزونه از دسترس کاربر عمومی برداشته شده و باید پول بدید براتون ردیف کنند مثلا می تونیم به مورد بهینه سازی با موبایلش اشاره کرد

RE: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - Reza Ganji - ۱۱-۶-۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ عصر

کلا داشتن منو خوب یه مشگل عمومی هست.شما باید یک مگامنو خوب انتخاب کنید و بعد استایل هاش رو بنابرنیاز خودتون و استایل قالب بهینه کنید.
آیس مگامنو فکر کنم رایگانه میتونید تست کنید و دی جی مگامنو هم میتونید از پارس جوم بخرید.
البته سایت دی جی اکستیشن چند نمونه منو جالب دارد که بیشترش رایگان هم هست و برخی آرتی ال ساپورت هم هستند.

RE: ساخت منو آبشاری جوملا با SWmenuFree - salehiweb - ۲۸-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ عصر

با سلام
نسخه تجاری رایگان موجود نیست که از سایتی بشه دانلود کرد؟