پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) (/thread-19261.html)

ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - m.gilvari - ۱۷-۱۱-۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ صبح

joomla 3.0سلام و خسته نباشید به همه دوستان جوملایی
بنده میخواستم یک فایل نصبی برای قالبم درست کنمjoomla 3.0 ولی از بد شانسی یا بهتر بگم به دلیل بلد نبودن نتونستم درست کنم
همه چیز خوب پیش میره تا جای که میخواد نصب فایل نمونه انجام بشه و اونجا دیگ گیر میکنه و نصب نمیشه میخواستم کمک کنید توی خیلی از سایت ها گشتم و همه آموزش ها مثل هم بود و هیچ کس انگار مشکل منو نداشت
ببخشید کمک کنید....joomla 3.0

RE: ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - پیام عمرانی - ۱۷-۱۱-۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ عصر

سلام
بهتره که از افزونه akeeba backup استفاده کنید

RE: ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - m.gilvari - ۱۷-۱۱-۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ عصر

راه دیگه ای نیست؟؟!؟؟؟!؟؟

RE: ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - Pourdaryaei - ۱۷-۱۱-۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ عصر

اين لينكها رو ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توي يوتيوب هم سرچ كنيد ويدئوهاي خوبي گير ميارين

RE: ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - m.gilvari - ۲۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ صبح

ممنونننننننننننننننن مرسیییییییییییییییییییییییی

RE: ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - m.gilvari - ۲۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ صبح

راستی ی سوال وقتی از این روش بسته نصبی درست کردم نام کاربری و روز و جداول دیتابیس خودم را گذاشته نمیشه اینو تغییر بدم؟؟!؟؟
از اکیبا استفاده کردم.joomla 3.0

RE: ایجاد فایل نصبی برای قالب جوملا(quickstart) - Pourdaryaei - ۲۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ صبح

خب بازش کنید دوباره یوزر و پسوردتونو عوض کنید - بک آپ قبلی رو پاک و دوباره بک آپ بگیرید